Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slora kérdése:

Mit tegyek? (kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Lehet,hogy egy kicsit hosszú lesz,de kérlek olvasd el,teljesen tanácstalan vagyok.

A történetben egy fiú szerepel akit hívjunk A-nak.

Szerintem ez az egész a farsangi bulin kezdődött.A egy elég,hát hogy mondjam "nyomi" gyerek.Farsangi bulin ez a gyerek pár barátjával volt.Az egyik közülük felkérte a legjobb barátnőmet táncolni,így én egyedül maradtam vele.Nagyon látszott,hogy táncolni akar,én meg megsajnáltam és nagyon gyorsan táncoltam vele egyet.

Igen ám,csakhogy ezután Valentin napon csokit adott(a padomba tette,és csak nap végén mondta el,hogy ő volt).

Aztán ezen a héten mente suliba,mert beteg voltam.Leült mellém egy fiú barátom,meg a legjobb barátnőm beszélni.Erre odajön A aki egy kicsit megkocogtatta a fejét ezzel a fiú barátoméval,és mondott neki valamit.Na mindegy én a barátnőmmel beszélgettem,nem figyeltem nagyon oda,a fiúnak meg nem fájt,és ott maradt így annyiban hagytam.Aztán ma tesi órán én és egy fiú osztálytársam felmentettek voltunk.Leültünk a kispadra,és mindenféléről beszélgettünk.Aztán a menzán ez az osztálytársam,leint,hogy mondani akar valamit.Azt mondta,hogy A megverte csak mert velem beszélt tesi órán.

Német órán pedig(bár lehet,hogy ennek semmi köze az egészhez) éppen azon tanakodtunk,hogy ki énekli a Forever Young című dalt(a tanár elfelejtette).Erre mondja az egyik osztálytársam,hogy talán a Coldplay.Én mondom,hogy nem mert a Coldplay a kedvenc bandám és felismerem a számaikat.Erre az előttem ülő két fiú közül az egyik(mindketten jó barátai A-nak) lejegyzetelt valamit,rögtön azután,hogy kimondtam a Coldplay a kedvenc bandám.Erre odahajol hozzá a másik fiú,hogy mit ír majd meglátta és mondta:Ahaa.Tehát ezek szerint ez a két fiú elmond dolgokat rólam A-nak.

Néha óra közben rajta kapom,hogy néz engem A.

De egyébként is kinek képzeli magát,hogy megveri azokat a fiúkat akikkel beszéltem?Gondoltam már arra,hogy ha legközelebb rajta kapom,hogy néz én ilyen kopj le nézéssel visszanézek rá.Amióta megtudtam,hogy szerelmes belém,romlott a közérzetem,és szó szerint rosszul leszek a gondolattól,hogy tetszem neki.Arra is gondoltam,hogy megmondom neki,hogy szálljon le rólam,de nem akarom földbe döngölni a srác érzéseit.Csak a barátaimmal,és itthon érzem magam jól.Ha a srác a közelemben van egyszerűen rosszul vagyok...

Mit tegyek? 13/L


2012. febr. 23. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazságot ,jót tenne a lelkednek, így nem izgulnál annyit.
2012. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem akarom annyira megbántani,bár most nekem nagyon rossz
2012. febr. 23. 16:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a kamaszok kategóriába akartam írni,nem értem mit keres itt...
2012. febr. 23. 16:32
 4/4 anonim válasza:
Ő megveri azt a srácot, akivel beszélgettél. És ezek után nem akarod megbántani? :|
2012. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!