Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha kiderülne, miután összejöttél egy lánnyal, hogy a múltban jelentős súlyfeleslege volt, kövér volt?

Figyelt kérdés
Illik az ilyet megosztani mielőbb?

2012. ápr. 1. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ennek mi a jelentőssége. Én büszke lennék a csajra, és amint elmondta, jó alaposan megpuszilgatnám...

... mindenhol :P


Kérdező, nem tudom mire vélni a kérdést. Miért kéne titkolni? Írj privit, nagyon bored vagyok.


f22

2012. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van akaratereje! Ha járnék vele,az azért lenne,mert vonzódok hozzá!
2012. ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ez negatívum lenne
2012. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Christian Death ***** válasza:
Hát igy keves infoval az lehet gáz is, a nagy lelogo bôr a hasról ami eltakarja a nemi szervet. Mielobb ossze kollene dobni egy kis penzt a plasztikai mutetre.
2012. ápr. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lenne ez baj.

Ha egyszer már nem kövér, tehát volt akaratereje ahhoz, hogy megváltoztassa saját magát, az szerintem inkább becsülendő dolog!

2012. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megdicsérném, hogy ügyes volt
2012. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mit b*szd meg? minél előbb lekúrnám, mielőtt megint zsírdisznó lesz
2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!