Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet annak barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet annak barátnője akinek van egy kis súlyfeleslege?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy valaki 150 kg, hanem nem teljesen vékony, mondjuk 90 körül van és nem olyan magas szóval pufi. Nekik miért nem lehet barátnőjük ? A lányok mindig az izmos pasikról álmodoznak, és talán minden 10. lánynak van izmos barátja.
2011. dec. 31. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a súlyfelesleg bármit is befolyásolna
2011. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
én pont hogy próbálom elérni a 100 kilót. és boldog párkapcsolatban élek.
2011. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

:D hát ezt benézted öcskös, ez fullra nem így van....

Ja és csak 1 dolog hogy álmodoznak amikor meg nem jön össze..

2011. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Egyébként szerintem kissé röhejes, mikor a lógó mellű randa antisport lányok izmos pasikról álmodoznak. :D


Nem baj az, ha pufi vagy, csak fitt legyél. ha ilyen az alkatod el kell valamit kezdeni sportolni, de ne arra törekedj, hogy kigyúrt legyél, hanem arra, hogy jól érezd magad. :) a lányok pedig a határozottságot és az udvariasságot is kedvelik! :)

2011. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Menj el futni...neked a duci lányok jönnek be? Nem hiszem...Én sem járnék hájas pasival. Ha én el tudok menni edzeni, a pasim miért ne tudna?
2011. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak csak a külső számít. Mondjuk ettől önmagában még lehetne bnőd, még ha nem is a legszebb. Nem lehet, h más is csúnya rajtad?
2011. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Burny bácsi ***** válasza:
Külső alatt értsd azt, hogy nagy ház, nyaraló a tengerparton, 10 millió fölötti autó és vastag pénztárca.
2011. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez hülyeség. Barátnőm egy marha szép lány, tényleg nagyon gyönyörű, mégis egy "súlyfelesleges" fiúval jár, és tök jól meg vannak. A kettő nem függ össze, csak meg kell találnod azt, aki nem a súlyfelesleget látja, hanem téged.
2011. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Van akinek bejönnek a mackósabb pasik, van akinek nem.

Én se járnék dagadt csajjal, akármilyen a személyisége, van akinek viszont kifejezetten tetszenek.

2011. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
kis súlyfelesleg még belefér. ha az tényleg kis súlyfelesleg és nem pedig látványos elhízás. csak könyörgöm, ne legyen melle a pasinak, mert attól tényleg kifutok a világból.
2011. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!