Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj udvariasnak lennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj udvariasnak lennem a nőkkel, ha szemükbe csak szálka vagyok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit sem muszáj... : )
2012. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy szálka a szemükben? Ezt kifejtenéd jobban?

Így nem lehet normális választ adni.

2012. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha csajozni akarsz, akkor egyenesen kerülendő is az udvariasság!
2012. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak azzal legyél udvarias, aki nem szórakozik veled nem játszik veled, és akitől szeretnél valamit vagy őt szeretnéd..de ha kikosaraz vagy elutasít lepattínt, akkor hülye vagy ha az vagy4
2012. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

4-nek.


Bocs, de nekem a hátam közepére nem kéne egy olyan bunkó, aki bármilyen okból, bármelyik másik emberrel udvariatlan.

Akár nővel, akár férfival.


Nekem egyszerűen egy FÉRFI kell. Ebbe beletartozik, hogy ajtót nyit, kihúzza a széket, előre engedi az időseket, átadja a helyet a kismamáknak, köszön, ha valahová belép, stb.


Akinek ez a fajta neveltetése nincs meg, vagy nincs rá igénye, hogy alkalmazza, az szóba se jöhet.

Egyszerűen nem vágyódom arra, hogy egy őstulokkal bármilyen kapcsolatba kerüljek. Nem hogy pasinak!


Kérdező:

Mindezt figyelembe véve, amíg te így állsz hozzá, addig ne csodáld, ha csak szálka vagy a nők szemében.

A nők szemében minden neveletlen, udvariatlan, másokat fellökő, padlóra sercintő paraszt bunkó az...

2012. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Viselkedj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled viselkedjenek!

Aki meg bunkó, azzal nem kell foglalkozni, ha nő, ha férfi. Pont.

2012. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor legyél paraszt.Valószínű nem véletlenül vagy szálka.
2012. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11.47

Azért azt elmondanám neked, hogy sok nőtársad elég sikeresen leszoktatta a férfiakat erről a viselkedésről. a mai elmebeteg női gondolkodásmód szerint aki kedves és udvarias, az nem férfi, hanem egy senki, akinek nincsenek erényei és ezt próbálja a viselkedésével kompenzálni.

2012. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11:47-es!


Súlyosan félreértettél!!!


Itt a kérdésben az a lényeg, hogy akitől szeretne valamit a kérdező illetve a pasi , azzal legyen e udvarias annak ellenére h ha lekoptatják!!!


És ne gondolj bunkó parasztnak, mert ne vagyok az, és hidd el a mai világban a nők sem ugy viselkednek nagyon soxor h bármi kedve legyen egy pasinak ahhoz h udvariaskodjon!

Mint ahogy ha te is így kiosztanál pasikat, szerinted ki a f@szt érdekelne h mit gondolsz? Amikor kiosztasz mindenkit, h így mneg úgy helyes..

2012. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!