Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen legyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen legyen az a leszólítás egy fiútól egy szórakozóhelyen, amit ti udvariasnak, nem túl tolakodónak tartotok?

Figyelt kérdés
Mi az, amit szívesen hallanátok, akár egy olyan sráctól, aki nem feltétlen az ideálotok?
2012. márc. 9. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
jó a segged kő kóla? :D baaaah... csak viccelek
2012. márc. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyomj be valami Barney Stinsonos szöveget..más nem ha ismeri a sorozatot akkor egy jót fogtok beszélgetniXD
2012. márc. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Barney Stinson szöveg tényleg jó. Ha ismeri, már is megvan egy közös téma, ha nem, akk meg egy jót nevet, h milyen vicces vagy. Csak egy jó hozzászólást kell találnod. :)
2012. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tudod mennyit nyom egy jegesmedve?

pont annyit, hogy megtörje a jeget.


na jó ezt ne ez az én szövegem :D

2012. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jössz táncolni? :D

Sose úgy kezdj egy mondatot, hogy "NEM jössz táncolni? NEM iszol valamit?"

mert ezeket le lehet úgy csapni, hogy "eltaláltad". Meg a nem szó tudat alatt negatív hatást kelt.

2012. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bátyámmal egyszer fogadtunk, hogy be tud e csajozni a következő szöveggel: "-Szerencsés vagy!-Miért?-Mert ezt az éjszakát ingyen velem töltheted!"

A fogadást ő nyerte.Igaz 2 csaj szájonvágta, de a 3. elnevette magát és válaszolt.:D

2012. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez poén! :D szerintem én is röhögnék rajta :D bár persze függ a sráctól is, hogy mennyire szimpi :)


22/L

2012. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező: neked pedig azt mondom, hogy szerintem, ha odamész egy lányhoz mosolyogva, kedvesen megkérdezed tőle, hogy meghívhatod-e valami italra, akkor az szerintem nagyon jó kezdésnek:) valószínűleg én nem utasítanám ezt el, ha egyedül lennék (nem lenne pasim) mert egy beszélgetést mindenképpen megérdemelne a srác, aki odajött hozzám :)
2012. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

...aztán meg ki tudja mi lenne :)


Én már csalódtam pozitívan úgy valakiben, hogy első látásra nagyon ellenszenves volt..igaz ő egy lány volt. De azóta legjobb barátnőm:) pedig azt hittem sokáig, hogy na ő az akivel soha nem tudnék egy szót se váltani :D közben lelki társak vagyunk :D

Kicsit elkanyarodtam :D szóval hívd meg egy italra kedvesen és ha értelmes a lány és nincs pasija, úgyse fog elutasítani. Aki elutasít, az meg így járt, nem őt szánta neked a sors. Fogd fel így :)

Hajrá és ügyesen! :)


22/L

2012. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!