Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb baratnom pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom pasija osszejott velem hogy bosszantsa a baratnomet de engem lefektetet es nem szeret nem mondta meg nekem konkretan hogy nem szeret de nem tudom mit tegyek mert erzek valamit iranta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

ez most komoly??


"BOSSZANTSA A PÁRJÁT A BARÁTNŐJÉT" úristeeeen!!!


ez megcsalás te lány! :) a helyedben beszélnék a sráccal h hagyja el a barátnőjét....

2012. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor neked nem a legjobb barátnőd te isten barma...mert te még bele is mentél..ostoba
2012. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lefekszel a barátnöd párjával?


Ribi szagot érzek.

2012. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Atya ég! Legjobb barátnőd? Mit teszel az ellenségeddel?

Mekkora egy rib*nc vagy! Ne haragudj, de ha az én barátnőm lennél nem maradna egy szál hajad sem!

Mikor mondod el neki?

Amint lefeküdtél a fiúval, elveszítetted a legjobb barátnődet! Megérte?

2012. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is szóbajöhetek? :)
2012. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!