Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik izgatóbb összeáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik izgatóbb összeállítás egy csajon és miért?

Figyelt kérdés
Mindkét kombináció jól áll; de nektek melyik tűnik izgatóbbnak, fekete magassarkú cipő, piros nadrág, fehér dzseki vagy pedig piros magassarkú, fekete bőrhatású sztreccs, fekete hosszított felső(popsi alá érő) és fekete blézer.
2012. ápr. 1. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én nem azt nézem, hogy mi van rajta, hanem azt, hogy mi van alatta
2012. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A második. Én jobban szeretem a fekete színt.
2012. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Első. Szerintem a piros magassarkú nagyon k*rvás.
2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
a második biztos hiper szexi, de kissé talán túl brutális. Nálam az első a nyerő, mert az élénkebb színektől azt gondolnám, hogy jófej is vagy! :) kép is van? az lenne az igazi :P
2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Őőő, hát hogy is mondjam pont most jött ki a feleségem a másik szobából és adott egy puszit. Ő rajta konkrétan most csak egy tanga van. Nekem ez tetszik a legjobban és lennének is ötleteim, hogy mit kezdjek vele, de elzárkózott a fürdőszoba magányába... :(
2012. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Tehát számomra ez a legizgatóbb az egy szál fekete tanga semmi több.

2012. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Tehát számomra ez a legizgatóbb az egy szál fekete tanga semmi több."


Hát azért abban mégsem mehet ki az utcára. :)))

2012. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem k.urvás a piros magassarkú; és nem hinném, hogy az alapján, hogy kin mi van meg lehetne állapítani, hogy k.urva. De ezt csaj zárójelbe jegyeztem meg.

Amúgy meg nem az érdekel(már ne is haragudj), hogy a te feleségeden mi van; nem hinném, hogy ránk tartozik. Csupán a 2 közül kellett volna választani egyet( de egyes embereknek ez is túl nagy feledat)

2012. ápr. 1. 20:18
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért brutális a 2 kombináció 19:59?
2012. ápr. 1. 20:19
 10/19 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Nézd, szerinted nem kurv*s, szerintem meg igen. Azt kérted válasszak a kettő közül választottam. Kérted írjam le miért, leírtam.
2012. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!