Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti tényleg szebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg szebbnek találjátok a szolibarna bőrt mint a természetes fehért?

Figyelt kérdés
Nekem olyan természetellenesnek tűnik. Az persze más, ha valaki a napon barnul, az nem ilyen rondán néz ki.

2012. ápr. 1. 21:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én a fehéret jobban szeretem
2012. ápr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Wolfie75 válasza:
Ízlés kérdése, a fehér bőr nekem is jobban tetszik, kívánatosabbá teszi a nőt számomra.
2012. ápr. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Az egészséges magyar ember színe fehér, aki eltér ettől...
2012. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én is a fehérre szavazok, nekem az tetszik nagyon, a sötét bőr nem is igazán tetszik. de kinek mi
2012. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan van az, hogy manapság minden lány szoliba jár?
2012. ápr. 2. 17:21
 16/19 anonim ***** válasza:

khmm én NEM JÁROK SZOLIZNI!!!

pedig lány vagyok 17 éves.

elvagyok a magam enyhén kreol bőrével és leszarom h ki mit mond azügyben, hogy jó-e a szoli vagy sem

2012. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
INkább egy szép barna bőr mint egy hófehér D vitamin hiányos..
2012. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Segítek: NINCS olyan árnyalat, hogy szolibarna. Aki barnul, annak a bőre pigmentjei okozzák a barnaságot, ezek pedig ugyanúgy működnek szoláriumban, mint Napon. Tény, hogy nem szabad túlzásba vinni a napozást (akár Nap, akár szoli), de az is tény, hogy a sápatag és hóka bőr is ronda, beteges hatást kelt, nem is beszélve arról hogy egészséges, szép halványbarna bőrön sokkal kevésbé látszanak a bőrhibák, mint ha valaki sápatag.


Még egy kis segítség: az emberek nem egyformák. Van, akinek a fehér bőr áll jobban, és van, akinek a barna. Ez olyan, mint hogy egyik hajszín sem áll univerzálisan jól vagy rosszul minden nőnek, de ezzel csak annak mondtam újdonságot, akinek az IQ-ja valahol az általuk pirított r.bancok alatt van 100-zal :)

2012. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én akár napozom, akár szolizom, ugyanolyan árnyalatú barna leszek. Kedves kérdező, nem lehet ránézésre megmondani hogy valaki szolizott, vagy csak a tengerparton nyaralt. Hogy a kérdésre is válaszoljak: a szép egészséges barna bőr személy szerint jobban tetszik, amikor nem vagyok lebarnulva, mindenki kérdezgeti, hogy beteg vagyok-e mert olyan kis sápadt vagyok.....karikák látszanak a szemem körül, és minden egyes kis pattim látszik.....borzasztó.
2012. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!