Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki már ovi óta tetszik nekem és nem tudom hogy én tetszem-e neki. Elég jóba vagyunk multkor megnéztünk együtt egy filmet, utána megakart tanítani sakkozni ami nem igazán sikerült de jól szórakoztunk,utána a kiskori fényképeit nézegettük..:)(és mindezt az ő lakásukba)De azért is voltam nálunk mert jóba vagyok a hugával..:) És elméletileg hozzá mentem.. Meg a múltkor az egyik haverja a hajamat kritizálta és ő megvédett hogy szerinte igen is jó a hajam és jól áll.. Meg tök kedves velem mindig.. Nem tudom eldönteni hogy tetszek-e neki vagy nem..:ss
2012. ápr. 1. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg folyton dicséri a ruháimat is..:) 14L
2012. ápr. 1. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy szereted,azután megkapod a választ.
2012. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22:03 könnyű azt mondani..:/ Amugy nem merem.. Félek hogy most ugye tök jóba vagyunk és mi lesz ha én nem tetszem neki és elrontom a barátságunkat azzal hogy megmondom neki hogy szerelmes vagyok belé..:SS
2012. ápr. 1. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, hogy te tetszel-e neki :)
2012. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bigbré válasza:
Ha nem sikerült megtanítania sakkozni,akkor szerintem hagyd ott...
2012. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!