Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak csak a menő, vadóc, sminkelt, modellalkatú lányok számíthatnak gyönyörűnek?

Figyelt kérdés

Mi van a természetesen szép lányokkal, akik nem modellalkatűak, normális testalkatűak, van rajtuk mit fogni, és gyönyörű, kedves, angyal arccal rendelkeznek?

Én nem vagyok ilyen, az előbbi csoportba tartozom, kevésbé szép fej, de szuper test, viszont egyik baránőm, aki hihetetlen szép lány, csak visszahúzódó, félénkebb, de nagyon szép, őt miért nem nézik meg annyira a férfiak?

Némelyik igen, de engem jobban, pedig ő a szebb.


2011. jún. 20. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A modellalkat csúnya. Nekem a bnőd jobban tetszene, tőled meg bocsi :)
2011. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem gáz, tisztában vagyok azzal, hogy mindenkinek más tetszik.

Csak valahogy szeretnék önbizalmat önteni a barátnőmbe, mert idegesít, hogy egész nap csak arról beszélünk, hogy ő mennyire nem szép.

Mikor az, csak nem hiszi el.

Attól, hogy nem sovány, attól még szerintem nagyon szép.

Csak fiúktól kérdezem, hogy ti mit gondoltok erről?

2011. jún. 20. 09:49
 3/18 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy nem csak a külső számít, hanem a kisugárzás is. Én pl egy sportos, természetes csaj vagyok, nem igen követem a divatot, úgy öltözködöm ahogy kedvem tartja, nem is igen sminkelek, azt is magasról letojom hogy áll a helyem, viszont mosolygós vagyok, szeretek nevetni, hülyéskedni, ismerkedni... Az egyik barátnőm totálisan az ellentétem, órákat képes a tükör előtt készülődni, állítgatni a haját, öt percenként csekkolja a sminkjét, tipikusan kis cicababa stílus, amire azt hinné az ember hogy a mai srácoknak jobban bejönnek, viszont ő nem olyan nyitott, nehezen engedi el magát, nem is ismerkedik szívesen, ha odajön hozzánk valaki feszült, rögtön elpirul és mintha belakatolták volna a száját egy szót nem szól.

Nehéz ezt megmagyarázni, de remélem érted. Én nem vagyok egy top modell alkat, valamivel még is sikerül elnyernem a "tekinteteket"...

2011. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*helyem = hajam (bocs hülye vagyok :D)
2011. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm a válaszod. Értelek. :)
2011. jún. 20. 09:54
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Hát nagyon nem csak az számít angyalbogaram.
2011. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A természetes lányoknál nincsenek gyönyörűbbek. Butaság azt hinni, hogy a barátnődet nem nézik meg a férfiak, többnek tetszik, mint hinnéd.
2011. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hat az olyan mint te eleg kivanatos,mikor latok egy ilyet mar el is kepzelem magam alatta :) De amikor kapcsolatot keresek nem nagyon veszem oket szamitasba,hanem inkabb a masik tipust amit emlitettel.Nem kell hogy bomba legyen,eleg ha megfog benne valami.. 21F
2011. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem pont hogy ez a típus jön be. szívesen megnézném a barátnődet :P
2011. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Ezeket a beszélgetéseket a barátnőddel zárd le röviden, ugyanis arra mennek rá hogy az ő önbizalmát erősítse, méghozzá erőszakosan, a tiedet meg szépen lerombolja... (Energiavámpír)Szép barátnő az ilyen :)


[link]

2011. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!