Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fizetek egy call-girl-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fizetek egy call-girl-nek az aktus után, akkor mit tud csinálni?

Figyelt kérdés
Voltam egy lánynál akivel leegyeztettük az időpontot telefonon, megtörtént az aktus is, de a végén vettem észre, hogy nem volt nálam pénz. Gyorsan elindultam amíg ő a fürőben volt. Mit tud ilyenkor tenni?
2012. ápr. 1. 23:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmit és szerintem a lakásos prostiknak stricijük sincs, de én kifizetném azért utólag is, nem azért mert félek a következményektől hanem mert így korrekt.
2012. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha éppen a tököd akarják levágni hozd elő ezt a jogi dumát. Ha elég gyorsan hadarsz és paragrafus számokat is mondasz, akkor lehet összezavarod őket annyira, hogy nyerj egy kis időt. Addig is férfi maradsz legalább.
2012. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
65%
Nagy duma az van gyerekek. Nincs mitől tartania egyszerűen, csak ti fostok mindentől. Ha van is stricije, akkor sem fogja megtalálni. Így kell csinálni, ahogy ő csinálta. Angolosan távozni fizetés nélkül. Így járt a qrva.
2012. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Előző XDDDDDDDDDD

Am ja szerintem se lesz semmi, de azért nekem nem lenne szívem nem fizetni nagyon furdalna a lelki bánat :S

2012. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Akkor te megerőszakoltad azt a lányt:D
2012. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

A lányok 99%-ának van "managere". A lakáson dolgozóknak is.


Prostik csakis hívószámkijelzéssel vesznek fel telefont és általában a "noteszbe" - ahova az időpontokat írjak sem neveket hanem számokat írnak, hogy be tudják azonosítani a kuncsaftot.


Na most ha szerencséd van akkor ez egy rendetlen kurv@ volt és nem tudja melyik volt a te számod. Ha tudja akkor remélhetőleg titkosak a telefon adataid, különben problémáid lehetnek a fekete mercikkel :(

2012. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
"Angolosan kell távozni", így igaz :D MNagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek, és én is kb. ilyen válaszra vártam,hogy mivel nem adott áfás számlát ezért megsem történt a dolog kb. :)
2012. ápr. 2. 00:24
 18/42 anonim ***** válasza:
megtanulta, a csaj, máskor előre kéri a pénzt:D
2012. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Titkosak az adatok igen, de egyébként, a TECSÓ-ban 500 Ft egy sim kártya adat minden nélkül, úgyhogy... :) ha valaki ilynre adná a fejét.. :D
2012. ápr. 2. 00:25
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, gondolj már bele, ha tényleg meg lehetne ezt minden következmény nélkül csinálni, akkor nem lennének a lakásos lányok se, mert nem tudnának megélni

ahogy egy válaszoló már mondta, nekik is van stricijük, max nem így hívják

és igen, telefonszám alapján be tudnak azonosítani, mivel meglepő módon két embernek nem ugyanaz a telefonszáma...

egyébként ha szerencséd van, csak a lányt verik össze miattad

2012. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!