Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mik az ilyen tudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik az ilyen tudat alatti beidegződött dolgaitok?

Figyelt kérdés

Itt olyanokra gondolok, hogy például ha megláttok valamit a kiszemelten ami nektek nem tetszik, akkor egy kicsit csökken az esélye nálatok. Tehát nem a kizáró okokra vagyok kíváncsi, hanem szimplán arra, hogy mit néztek meg valakin (és reménykedtek, hogy nem olyan az adott testrész) ami nektek nem szimpi?

Nekem például nem a legszimpatikusabb az, ha mondjuk az én mércém szerint vastag a lába, keze, vagy "kövér" a feje. Vagy alacsonyabb nálam.

Ismerősöm például falnak megy, ha olyat lát, hogy valakinek egy pici zsír van a hasán, vagy széles a válla.


Ilyenekre gondolok:D


2012. ápr. 2. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
belső értékek fontosabbak, de nemtudom..ez egy jó kérdés...ha tényleg nagyon duci az kizáró ok...ha 1 lába olyan vastag mint nekem 2 azis...de ezek már nagyon széleőséges változatban...jahh, meg a rövid haj...én azt pl nemszeretem
2012. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ritkán, de előfordul, hogy valakinek a mosolya, nevetése csúnya. Na, én pl. azt rühellem, ha valaki elmosolyodva "elcsúnyul", pedig a mosoly épp, hogy ellenkező hatást kellene kölcsönözzön az arcnak. Szerencsére azért ez nem annyira gyakori. 35/F
2012. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keskeny váll, "tömegzene" szeretete(ez kizáró ok:P)
2012. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ápolatlan külső, kövérség
2012. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet ok nèlkül ítèlem el az embereket, de nekem visszataszítò, ha valakinek rövid újjai vannak. Mindegy, hogy fèrfi vagy nő...
2018. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!