Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért jó a házasság előtti szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jó a házasság előtti szex?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert már több barátom is van aki a szülei házassága előtt született meg.(ha már valaki kérdezte akkor bocsi)

2012. ápr. 2. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Mert a szex nem csak gyermek "csinálásra", hanem kielégülésre is szolgál...Szűz vagy? Mert igen akkor megértem, miért kérdezed ezt..

L

2012. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
azért, mert a szex nagyon fontos része egy harmónikus kapcsolatnak. ha azután derül ki, hogy nem működik, hogy már összekötötted valakivel az életed, akkor b*szhatod barátom
2012. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem jó. Nem tudok elég hálás lenni magamnak, amiért annak idején kitartottam, és nem feküdtem le egy korábbi barátommal sem, és a férjemmel sem a házasság előtt. így visszatekintve tudom, hogy ez elképesztő hibák és bajok forrása lehetett volna, és bár akkor szinte lehetetlennek tűnt megállni, hogy ne feküdjek le, ma már belátom, hogy ez volt életem egyik legjobb döntése.
2012. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Az én szüleim máig sem házasodtak össze, és 16 vagyok, tesóm 14. Jah, és nem is fognak összeházasodni, csak "járnak"
2012. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha az első szexre a házasság után kerül a sor és annyira nem passzoltok össze, hogy csak egy kínszenvedés az egész, már nincs mit tenni. (Mellesleg kíváncsi vagyok, hogy ez a házasság előtt nincs szex csak a külvilágnak szól-e vagy tényleg be is tartják?! Meg az is felvet pár kérdést, hogy ezt szerintetek a férfiak is megállják? Ez csak a nők f*szsága, hogy akkor majd "értékesebb" lesz a férfi szemében. Hát nem! Ha közel egy hónap alatt nem szeretett beléd és még nem volt szex, később sem hiszem, hogy hú de beléd fog esni a szex hiánya miatt.. Addig párszor félrelép.)

20N

2012. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert az ember azon ritka állatfajok közé tartozik, amik élvezik a szexet. Tehát a szexnek az embernél nem kizárólag a reprodukció a célja, hanem örömforrás is. Házasság előtt is.
2012. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert jó érzés. Szükséglet. Aki ezt megtartóztatja magától az vagy hülye vagy vallásos nagyon..
2012. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Eleve nem kell összeházasodni olyannal aki nem paszol. Nem szexel kell eldönteni ki paszol és ki nem. Mindenki másképp dönt, de bánni csak az bán aki olyan embert választot akit megutált. Előtte 5 évig is szexelhet házasság előtt, ha pár év múlva tányért vágnak egymáshoz. NEM A SZEX DÖNTI EL A HÁZASSÁGOT.
2012. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
másodiknak igaza van. ha nem működik a szex egy kapcsolatban akkor minek együtt lenni a másikkal? a pénzéért???
2012. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

"Eleve nem kell összeházasodni olyannal aki nem paszol. Nem szexel kell eldönteni ki paszol és ki nem. Mindenki másképp dönt, de bánni csak az bán aki olyan embert választot akit megutált. Előtte 5 évig is szexelhet házasság előtt, ha pár év múlva tányért vágnak egymáshoz. NEM A SZEX DÖNTI EL A HÁZASSÁGOT."



Valóban, nem a szex dönti el DE a minőségi szex hiánya, illetve ha a felek nem passzolnak szexuálisan egymáshoz, az bizony elhidegüléshez és iszonyatos mennyiségű frusztrációhoz vezet.

2012. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!