Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35 év feletti férfiak mennyire keresik a tartós kapcsolatot, főleg ha már elváltak egyszer?

Figyelt kérdés

Mennyire nyitottak rá, vagy nem akarnak már elköteleződni? Mennyire befolyásolja őket a korábbi rossz tapasztalat?

Főleg férfiak válaszát várom.


2012. márc. 30. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Kapcsolatra nyitott vagyok, akár még tartósra is. Házasságra, babára viszont nem.
2012. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindennél jobban. Az emberek túlnyomó része nem egyedül szeretné leélni az életét. Én csak 21 vagyok, de apám példájából kiindulva osztom az előttem szóló véleményét ...
2012. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban a tartós kapcsolatok már mótíválobbak mint a futó kalandok 35F
2012. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mindig igaz.Ismerek olyan 36 éves férfit akinek lehetne komoly kapcsolata de valamiért nem tud egy nővel 3-4 hónapnál tovább lenni vagy csak szexkapcsolatban.
2012. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron leszek 35. Házasság, gyerek kizárva, de tartós kapcsolat az jöhet.
2012. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5-ös érdekelne, hogy miért zárod ki a házasságot és a gyereket? Van már gyereked? A házasságot a csalódás miatt?
2012. márc. 30. 15:15
 7/22 A kérdező kommentje:
3-as neked volt már tartós kapcsolatod? Vagy eddig csak rövidebb, futó kapcsolataid, ezért már eleged lett belőle és most már tartós kapcsolatra vágysz?
2012. márc. 30. 15:18
 8/22 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:

Prózai okokból. A házasság csak egy intézmény ami megöli a szerelmet, szerintem.

A gyerekekkel elvagyok, de csak ideig-óráig, kell hogy el tudjak menni ha elég volt. Lássuk be ez sajátnál nem igazán megy.

2012. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Furcsa hogy ennyi idős korodra még mindig ennyire önző vagy. Inkább nem akarsz saját gyereket, csak nehogy a kényelmedet akadályozza. Az a rossz hírem hogy tartós, komoly kapcsolatba nem fog egy normális nő sem belemenni ha te kizárod eleve a házasságot és így gondolkodsz a gyerekről.

Valószínűleg a 4-es válaszoló ismerősének is ezért vannak csak rövid kapcsolatai mert egy nő sem marad meg hosszú távon egy céltalan kapcsolatban egy ilyen férfi mellett.

Nem a házasság intézményének a megkérdőjelezése a baj egyébként hanem az elköteleződés iránti képtelenség.

2012. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

5-ös:


Szerintem ez egyéntől függ, hogy a házasságban is tud-e olyan maradni, mint előtte volt. És pont idősebb korban kevésbé változik az ember, mint mondjuk 20-ról 30-ra.

Nem gondolod, hogy ez hátrány a tartós kapcsolat kialakításánál, hogy nem akarsz gyereket? Kevés nő van, aki egyáltalán nem akar.

2012. márc. 30. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!