Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem kavarni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem kavarni az exem barátjával?! LENT

Figyelt kérdés

Ott kezdődik az egész,hogy 5hónapja szakított velem az ex pasim,azzal az ürüggyel,hogy ő már nem szeret( 3hónapig voltunk együtt ő 17éves és viszonylag ez volt neki is és nekem is a legkomolyabb kapcsolat,bemutattuk egymást a szülőknek,sok időt töltöttünk együtt,DE nem feküdtem le vele)

Aztán azóta sincs barátnője,nekem sincs senkim végülis..csak jóba lettem a legjobb barátjával,aki már régóta hajtott rám,kocsikázgattam vele,de nem történt semmi és az az exem fülébe jutott,kicsit meg is orrolt a barátjára.

Azóta egyszer már majdnem kibékültem az exemmel,mert egyik este értem jött,elmentünk kocsikázni csókolóztunk ölelgetett,de aztán még sem lett belőle semmi,azóta nem is beszéltünk,nem is köszöntünk egymásnak,aztán most mióta a fülébe jutott ez a dolog,nem nagyon szól abarátjához,alig beszélnek,és szombaton mondta az exem tesója a az exem barátjának,hogy az exem nálunk volt,amiből semmi nem igaz,és nem tudom miért állitanak ilyet.

Szerintetek akar még valamit? Vagy mit csináljak?

Kicsit bonyolult a dolog,de akinek van ideje légyszi próbáljon meg segíteni nekem.16L


2012. ápr. 2. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ma a semmiből rámköszönt az exem,és mélyen néz egész nap a szemembe..:D Lehet kicsit én reagálom túl,nemtudom..
2012. ápr. 2. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen autója van az exednek?
2012. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem értem,hogy jön ez a kérdéshez,de ha ennyire érdekel nincs saját kocsija,a szülőkkel van egy közös autó azzal jár!
2012. ápr. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!