Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem egy lányba aki most szakított a barátjával?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha beleszerettem egy lányba aki most szakított a barátjával? Nagyon jól elbeszélgetünk egy lánnyal a suliból, és szerintem bejövök neki, és ő is nekem! Mit tegyek, ha 1hete kb. hogy szakított a barátjával?
2012. márc. 7. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek továbbra is, és majd eldől, hova hogyan tovább. :) Tőle is függ a dolog, ezt most itt nem fogják megmondani idegen válaszolók..
2012. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is igazán arra lennék, kíváncsi, hogy össze jönne-e(mert persze azt itt nem tudják megmondani). Arra, végül is hogy most tahóság, ráhajtani(mármint, hogy nemrég szakított a barátjával)?
2012. márc. 7. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most estem bele egy ilyenbe. A lány vágyott az érzelmekre, minden rendben is volt, kitűnően alakultak a dolgok. Többször találkoztunk, volt csók. Aztán 1 hét után bejelentette, hogy ő még nem tud újra kezdeni... engem meg összetört :S

Beszélgess vele, de vigyázz, hogy ne ragadj be a barát zónába. Az is megoldás lehet, hogy csak néha beszélsz vele és akkor kevesebb esély van a barát zónára... Minden esetre még biztos kell neki idő...

2012. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem! köszi szépen!
2012. márc. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!