Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire decizív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire decizív egy emócionális alapú kapcsolatban az emotív megnyilvánulás a két fél között?

Figyelt kérdés

Az én szubjektív aspektusom szerint én perszeveratív ragaszkodok az emotív gesztusokhoz!

Kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre!


2012. márc. 4. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakszó b*zi vagy?
2012. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárt dolog mert nem tudom.
2012. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Que?
2012. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a büdös egysejtű prokarióta vérborz istenyila f*szomról beszélsz??
2012. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nanamia ***** válasza:

Na ez úgy hülyeség, ahogy van...örülök, hogy próbálod használni a latin eredetű idegen szavakat, és talán valamennyire tisztában vagy a jelentéseikkel, de a szövegkörnyezet, amiben használod, úgy ellentmond egymásnak, mint a tűz-víz párosítás...

Biztos meglett ennek is a célja, hogy feltetted, jó orgazmust hozzá. (:

2012. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnyilvánulás egy kapcsolatban lehet seggbe fejbe meg pinába.
2012. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki propozicionális válaszát! Csodálatos, hogy még léznek ilyen kedves emberek! :)
2012. márc. 4. 22:08
 8/8 anonim válasza:
igyekeztél bonyolultan kérdezni, de azért csak sikerült megfejteni, mit is szeretnél tudni. ezzel nem vagy egyedül. én is vágyom az emóciókra mégha nincs is emócionális kapcsolatom azzal, akitől emócionális megnyilvánulást szeretnék kapni. ez most baj?
2012. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!