Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A ti szemetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti szemetekben mennyire undorítóak a fehér bőrű pasik?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Fehér vagyok, fehér párt keresek. Ez így normális.
2012. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
legyen fehér és a kukiján legyen bőr...
2012. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2012. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, pedig én teljesen másképp tapasztaltam eddig. Nem egyszer küldtek el azért, mert nagyon fehér a bőröm.
2012. ápr. 2. 20:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát inkább legyen fehér, mint szolis b*zi! :)
2012. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a fehér bőrt. Tapasztalataim szerint sokkal finomabb a tapintása, mint a szolisnak vagy akár a napbarnítottnak. A szolisnak ráadásul van egy jellegzetes, fura szaga, amit nem szeretek.
2012. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs vele. Ha téged zavar nyugodtan el mehetsz pár (!) alkalommal szoliba. Attól még nem leszel szénné égett meg stb. Nyáron, ha elmész strandra vagy tópartra, úgyis lesz egy kis színed. Ilyenkor nyáron azért nem fura a fehér bőr. Ha meg olyan a bőröd, hogy nehezen vagy egyáltalán nem barnulsz le, hát akkor Istenem, ez van. :) Nekem nincs vele problémám.


24/l

2012. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen elkezdtem szoliba járni, csak sajnos túl sok szeplő és anyajegy jön ki, de még mindig szebb, mint a hulla fehér bőr.
2012. ápr. 2. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is szép a fehér bőr.
2012. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az anyajegyek miatt azért vigyázz a szolival, és ne vidd túlzásba. Egy héten egyszer bőven elég. Egy szép halványbarna szín pont jó.


24/l

2012. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!