Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor "gáz" lennék, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor "gáz" lennék, vagy ez tök normális ennyi idős korban?

Figyelt kérdés

15,5 éves lány vagyok. Egy ideje érdekelnek már a fiúk, de még nem volt egy kapcsolatom sem, és még nem is csókolóztam. Most nemrég, mikor a "kiszemeltem" összejött egy lánnyal, azután mintha nem érdekelnének a fiúk. Na nem úgy, barátnőimmel szoktuk "nézni" a fiúkat, de kapcsolatot nem tudnék egyikőjükkel sem elképzelni MÉG most, pedig kb velem egykorúak, +1-2 év.

A kiszemelt fiú szakított a múltkor a barátnőjével. Nincs köztünk kialakulóban semmi sem. Azelőtt még arról álmodoztam, hogy milyen lesz a "kapcsolatunk", de most ez sem érdekel, vagyis ha lenne valami, akkor nem utasítanám el, de nem akarok járni senkivel sem, inkább a tanulásra koncentrálok, a jövőmről álmodozok..

Ennyi idős korban normális, hogy most inkább a jövőmre koncentrálok és nem a fiúkra? Persze érdekelnek a fiúk (és csak a fiúk!) de most nincs kedvem egy kapcsolathoz sem..

Lehetőleg csak normálisok írjanak választ, véleményt! Köszönöm!


2012. ápr. 2. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
kutya-e vagy?
2012. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normalis, velem is igy volt ennyi idösen. Plane, hogy irod, hogy ha lenne vmi, nem utasitanad el. Szoval nem zavarna, ha lenne, de nem görcsölsz ra. 15 evesen nem is kell. Söt igazabol sztem kesöbb se.

26l

2012. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne agyalj már ennyit. ok.
2012. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!