Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobban megbízz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobban megbízzak bennük?

Figyelt kérdés

Az eddig életem úgy alakult, hogy folyton csalódnom kellett és sokszor hazudtak nekem. Nem tudok már megbízni a pasikban. Ez olyan szintű már bennem, hogy ha találkozok egy sráccal és tetszik, esetleg kapcsolatba is kezdünk, egyszerűen nem tudok benne megbízni. Tudom hogy magamban kell keresni a hibát, hogy ez így van, mert nem sok az önbecsülésem se, de nem tudom mit tegyek. Most kapcsolatban vagyok, de ebben a srácban sem bízom meg, folyton az jár a fejembe hogy biztos azért késik 1órát mert mással volt, vagy neten ismerkedik mással is, miközben velem van...meg hasonlók. Tudom hogy ez már beteges, de mégsem tudom hogy mit tehetnék. Próbálok magamba önbizalmat tuszkolni, de nem megy.:( ha nem teszek valamit, akkor minden pasit a féltékenységemmel és bizalmatlanságommal fogom elmarni magam mellől. a jelenlegi párom nem akarom elveszíteni, mert szeretem, de félek, hogy tönkreteszem a kapcsit. ugyan soha nem tudja hogy mikor mire gondolok, vagy miben mit látok, de előbb-utóbb úgyis kijön belőlem, és tudom ez a srác komolyabb annál hogy megcsaljon, vagy ismerkedjen mással is mellettem.szeretne már ő is megállapodni. de egyszerűen nem tudom meggátolni a gondolataimat, hogy ne járjon az agyam és ne kombináljak folyton!

tudtok adni tanácsot, hogy mit tegyek? hogy bízhatnék meg jobban egy kicsit pasikban?:(


2012. ápr. 3. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt nekem is több csalódásom,de ez miatt nem büntethetem a következő pasit.Legalább tanult az ember ezekből a dolgokból.De ha elkezdődik valakivel egy kapcsolat,100%-ról indul nálam,megadom a bizalmat.Felejtsd el a régi dolgokat,koncentrálj csak a mostani pasidra.
2012. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!