Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki rühelli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki rühelli a fejemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és a legjobb barátnőmmel már 14 éve vagyunk barátok. Új pasija lett és annak a baráti körében van egy lány. Piszkosul rosszindulatú, megmondja mindenkinek mit csináljon. 16 évesen összeköltözött a pasijával, és most 20 évesen olyan kiégett, boldogtalan ember aki csak negatívat tud magból sugározni. Egyszerűen szúrja a szemét hogy én vagyok a barátnőm jóbarátja. Nem ismerjük amúgy egymást. Amikor én próbáltam nyitni felé, ő oda sem figyelt. 2szer találkoztunk eddig de csak a tömény ellenszenvet kapom.


Mindig a hátam mögött beszél ki engem, így nem tudok neki szóban visszavágni. Mit kéne tennem? Rettentően zavar ez a lány.


23/l



2012. ápr. 3. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szard le a fejét.
2012. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval ne beszéljem ezt meg vele? Mert így belegondolva nem sok értelme lenne..... de elég nehéz leszarni é a kedvemet is megbélyegzi mindig.
2012. ápr. 3. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem konnyu, de szard le, ez a megoldas erre......te erezd jol magad a tobbiekkel, es ne torodj vele
2012. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amugy ha ugy erzed,v kerdezz ra, de ne ragodj rajta....elvesztett energia
2012. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

indoka nincs, mert amikor bejött az ajtón és be akartam mutatkozni már nem figyelt rám. Szerintem irigykedik hogy jóban vagyok barátnőmmel és folyamatosan verseng... De én ebből már kinőttem....


Hogyan fog leállni?

2012. ápr. 3. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
miért kellene ezt megbeszélni? ő nem bírja a pofád, te meg megveted. egyszerűen átnézel rajta és kész. semmi sem kényszerít rá, hogy egyáltalán szóba kelljen állnotok
2012. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kapj fel egy palacsintasütőt és ha legközelebb beszól,csapd meg izomból!:D amúgy mondd hangosan hogy "csssss" ha ugrál-erre nem tud majd mit szólni..
2012. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én félreállítom, ha gondolod.

Csak meg kell egyeznünk.

2012. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beváltak a lealázós ötletek :P Köszi!! Nincs kiiktatva a csaj de legalább tudom kezelni. És barátnőm is besegít.
2012. ápr. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!