Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
Igazából az exemről van szó. Nem veszekedéssel váltunk el, jóba voltunk. Mindig megbeszéltük a bajainkat meg stb, soha nem beszélgettünk olyanokról, hogy jó lenne újra kezdeni meg stb. De, most eltűnt. Egyik napról a másikra, már vagy 4 hónapja nem tudok róla semmit. Igazából félek, hogy valami baja van. :( Gondolkoztam, hogy írok az egyik ismerősének facebookon, de nem szeretnék magyarázkodni, hogy ki vagyok ,és hogy minek érdeklődök.. De nagyon szeretném tudni, hogy jól van-e. Telója is ki van kapcsolva..
2012. ápr. 3. 11:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy mi igazából távkapcsban éltünk.. Ezért is mentünk szét, és ezért is lettünk "barátok", mert nem veszekedtünk soha, csak hát úgy nem igazán ment.. Akkor én még suliba jártam, meg ő is, szóval max 1 hónapba egyszer vagy 2 havonta találkoztunk, szóval anyjáékat nem ismertem meg, mert náluk nem voltam, inkább parkba mentünk, margitsziget meg ilyenek.. Úgyhogy rájuk inkább nem írnék, nem szeretnék magyarázkodni... :/


Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy :)

2012. ápr. 13. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!