Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nobel díjat érdemel aki erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nobel díjat érdemel aki erre jól válaszol, help, mert én nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Oké , aki ezt megfejti nekem annak jár a nobel díj... Először is hol kezdjem, elhívtam egy lányt randira, ami ilyen beszélgetős randi volt, 3 órán keresztül elvoltunk beszélgettünk nevettünk megint beszélgettünk megint nevettünk. Aztán neki menni kellett irány a buszhoz puszi puszi jobbra el(nem mondanám hogy rossz volt, de igazából tökéletes se volt, mert voltak szerencsétlenkedések, de a rossz és a jó között úgy kétharmad arányban a jó javára). Aztán ugye másnap blabla blabla hogy jó lenne megint elmenni valahova. De nem igen ér rá a héten, ezt úgy később nagy nehezen elmondta miért. OK... Aztán mondom amikor én elmentem, hogy na szia remélem majd ráérsz valamikor... aztán ő meg hát figyeljek, baráti mozira bármikor van kedve stb stb ... (nem várom hogy rögtön essen belém, de BARÁTI akármi, na itt azért elgondolkoztam, de aztán a viselkedése nem változott, mondom jó...) Aztán nemrég írtam neki egy vicces smst, választ kaptam rá, nem kell a csöpögés...???... mondom bocs... erre írja, hogy jó lenne már érezni hogy egyértelmű volt és átért az üzenet hozzám. (na most hozzátenném az egész 1 héten belül játszódott le, nem szereti a csöpögős izéket, ez tény, de ez nem is volt az meg nem is értem attól még)Kérdeztem tőle, hogy az a baráti akármi az tényleg csak baráti? erre írt, hogy ne csak a felét nézzem, hanem azt is, hogy megy ha ráér.


Most ezt csak én nem értem, vagy inkább hagyjam a fenébe?

(ja és egyetemre járunk)

22F


2012. ápr. 3. 17:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Friendzoned.
2012. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hirtelen azt hittem, h tizenévesek vagytok :D a nyálas sms-ektől én is hányok..... :D amúgy sztem talalkozgass vele, és majd meglatod :)
2012. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
baráti mozira...mission failed. maybe next time..:\ de nem vele az tuti. hagyd
2012. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem nyálas, én inkább nevettem rajta, még haveromnak is mutatom mondom ez hogy hangzik? Ő meg leugatja a fejem mindig ha valami marhaságot csinálok. Hát de most ááá nem tom, én szeretnék érted, de kényszeríteni nem lehet.
2012. ápr. 3. 17:37
 5/24 anonim ***** válasza:
hagyd 1 kicsit.. amugy ő hány éves?
2012. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar többet a barátságnál... :D Csak ezt nincs kedve így konkrétan kimondani mert lehet fél, hogy elveszíted iránta az érdeklődésed....márpedig a lányok azt szeretik, ha minél többen érdeklődnek irántuk (legalább is elég sokan :D).
2012. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

na figyelj ide hapsikám!


Ez a nő semmit komolyat nem akar tőled.

Megismert egy kicsit és abból leesett neki, h ő nagyon tetszik neked és nagyon bejön és sokmindent elnézel majd neki és megteszel!

"baráti találkák, nem kell a csöpögés, és ne csak a felét nézd hanem h ráér"

Hát menjen a piiiicsába!! Már bocs!


Ha ő veled marad az azért lesz mert majd befizeted őt mindenhová! Egyébként meg nem fog ráérni soha! Csak ha majd akar valamit....szerintem dugni is csak akkor fog veled ha nincs erre neki éppen más!


EZ A NŐ MAGYARUL CSAK KIHASZNÁLNA! ÉS HÜLYÉRE VENNE! TE MEG HAGYNÁD MAGAD MERT NAGYON BEJÖN A CSAJ...

(ez a véleményem)

27/f

2012. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát baráti mozinál lefagytam (az előzmények tudatában, semmi nem utalt erre) aztán kérdem egyik LÁNY ismerősömet, mondom WTF? Mondja hát nem vészes a dolog, sőt... de ez után ? kész még a vér is megállt bennem egy másodpercre.
2012. ápr. 3. 17:40
 9/24 anonim ***** válasza:
ha nem akarna veled lenni, akkor miért mondaná h majd talalkoztok? embeeeeer, gondolkozz már :D
2012. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ellenpélda: És miért ír ilyen barátkozóst, meg ilyen lelombozó dolgokat ha igen?
2012. ápr. 3. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!