Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nobel díjat érdemel aki erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nobel díjat érdemel aki erre jól válaszol, help, mert én nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Oké , aki ezt megfejti nekem annak jár a nobel díj... Először is hol kezdjem, elhívtam egy lányt randira, ami ilyen beszélgetős randi volt, 3 órán keresztül elvoltunk beszélgettünk nevettünk megint beszélgettünk megint nevettünk. Aztán neki menni kellett irány a buszhoz puszi puszi jobbra el(nem mondanám hogy rossz volt, de igazából tökéletes se volt, mert voltak szerencsétlenkedések, de a rossz és a jó között úgy kétharmad arányban a jó javára). Aztán ugye másnap blabla blabla hogy jó lenne megint elmenni valahova. De nem igen ér rá a héten, ezt úgy később nagy nehezen elmondta miért. OK... Aztán mondom amikor én elmentem, hogy na szia remélem majd ráérsz valamikor... aztán ő meg hát figyeljek, baráti mozira bármikor van kedve stb stb ... (nem várom hogy rögtön essen belém, de BARÁTI akármi, na itt azért elgondolkoztam, de aztán a viselkedése nem változott, mondom jó...) Aztán nemrég írtam neki egy vicces smst, választ kaptam rá, nem kell a csöpögés...???... mondom bocs... erre írja, hogy jó lenne már érezni hogy egyértelmű volt és átért az üzenet hozzám. (na most hozzátenném az egész 1 héten belül játszódott le, nem szereti a csöpögős izéket, ez tény, de ez nem is volt az meg nem is értem attól még)Kérdeztem tőle, hogy az a baráti akármi az tényleg csak baráti? erre írt, hogy ne csak a felét nézzem, hanem azt is, hogy megy ha ráér.


Most ezt csak én nem értem, vagy inkább hagyjam a fenébe?

(ja és egyetemre járunk)

22F


2012. ápr. 3. 17:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

az a "majd találkozunk, meg h "megy ha ráér" --> szerinted ezt hány nő mondja???

jéézusom...

2012. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ebbol szerintem se lesz lof.asz se.

Legjobb, amit tehetsz az, h ja szarsz a fejere.

2012. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
az elején én is húznám a pasi agyát :DDDD
2012. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Van egy pár lány ismerősöm, és tudom hogy egyik se tudja megmondani a srácoknak, hogy figyelj NEM... oké? jópár kérdezte már tőlem, hogy mit csináljon. Ezért is próbálom ilyenkor (ha rólam van szó) kihúzni belőlük azt az egy szót, mert cska az a biztos, viszont onnantól én átnézek rajtuk. ' nincs olyan hogy megdöglött a kutya de azért tartsuk meg 2. eljátszották az esélyt. (van most is olyan aki írkál, de nem érdekel, mert 2-es pont)
2012. ápr. 3. 17:48
 15/24 A kérdező kommentje:
(3 hónapja beszélünk "egyéb" közösségi oldalakon, meg néha összefutunk, csak most hívtam el, tehát ez NEM az eleje ha úgy nézzük, és te a BARÁT---->FRIEND ZONE al húznád az agyát bárkinek ha akarsz tőle csak egy kicsi hangyamicsodányi dolgot is?)
2012. ápr. 3. 17:49
 16/24 anonim ***** válasza:
Nézd, alapvetően ha egy lánynak bejössz, akkor - normális esetben - úgy viselkedik mint te, amikor bejön neked a lány. Vagyis keresi a társaságod, minél több időt próbál eltölteni veled. Ha ez nem így van, akkor nyilván nem fogtad meg. Ha kellenél neki, akkor tenne érte, szerintem világos mint a Nap, hogy nem kellesz neki.
2012. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
voltár már nővel?
2012. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hol a nobel dìjam?
2012. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Aki erre jól válaszol :D
2012. ápr. 3. 18:43
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem!..baráti mozira van kedve,ha elhívod..

de csak akkor ha nagyon unatkozik majd

Semmi több..

2012. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!