Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért cigizik mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cigizik mostanában mindenki? Már nem tom hány fiúról mondtam le mert cigizik.

Figyelt kérdés

Mi ez a nagy divat? Egyszerűen undorító és borzalmasan ártalmas főleg ha már a kis tinik is azt szívják.. Kérlek világosítsatok fel!

16/l



2012. ápr. 3. 19:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem. Megfogalmaznátok, hogy mi a baj pontosan a dohányzókkal? Persze megértem, büdös, stb... de arra akarok kilyukadni, hogy attól, hogy valaki dohányzik, attól még nem lesz rossz ember. Van egy nagyon rossz szokása, de ez nem zárja ki azt, hogy amúgy egy jó, értékes ember legyen. Még egy dolog: Várhatod a herceget a lovon, de nem fog jönni. Írtad, hogy lemondtál a cigi miatt srácokról. Nehogy 5 év múlva rájöjj, hogy milyen lökött voltál, mikor ezeket a srácokat veszni hagytad. Mondjuk az is igaz, hogy a Te korodban más a dohányzás.
2012. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
61%
Én sem szeretem ha egy pasi dohányzik :S Ha nem is tántorítana el , de tuti rábeszélném hogy tegye le a cigit! Nem tudnék összefeküdni egy cigitől bűzös pasival az tuti..
2012. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
19:20 Az a bajom velük hogy tönkreteszik az életüket és ezt nem fogják fel, vagy ha fel is fogják nem törődnek vele. Persze lehet jó ember, én is ismerek sokat, de felelőtlenek ami meg engem taszít.
2012. ápr. 3. 19:27
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a kérdezőt, én sem járnék dohányos nővel. Az pedig egy nagy kamu, hogy ha igazán szeretsz valakit, minden idegesítő tulajdonságát el kell és el tudod viselni. A dohányzás a szaga miatt elviselhetetlen, áthatja a ruhák szagát, a lakást, a tárgyakat. Meg aztán egy dohányost megcsókolni, marha gusztusos.
2012. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%
Tizenegyedik vagyok. Jók a gondolatok, csak nem értem, ez téged miért zavar. Bunkónak fogok tűnni, de az én, vagy akármelyik másik dohányos életéhez neked semmi közöd. Igazad van, felelőtlenség, és gáz dolog másokra mutogatni, hogy magunkról eltereljük a figyelmet, de mások is élnek felelőtlenül. Most hozhatom ide a klasszikus dohányzó oldali közhelyes példákat: Aki a mekiben eszik pl, aki tonna szám eszi a csokit, chipset.
2012. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
en sem cigizek, soha nem is cigiztem. tul budos es draga :))
2012. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

15.

Igen, tényleg semmi köze más életéhez. Többek között ezen logika indokolja, hogy nem kezd dohányos fickókkal. Beleszólnia ugyebár nem szabad, akkor marad az, hogy távoltartja magát a cigizőktől. Nemdebár?

2012. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Persze, tudom semmi közöm a mások életéhez, mindenki maga döntése hogy cigizik e vagy sem (vagy hogy mit kajál)csak azt nem értem hogy miért kezdik el? Mi jót látnak benne? Mert sajnos pl az osztályom nagyobb százaléka cigizik pedig csak 16 évesek vagyunk, és nem most kezdték, és ez kétségbeejtő néha..:(
2012. ápr. 3. 19:37
 19/30 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ez jogos, csak azért írom, hogy nehogy ragaszkodjon ehhez az elvhez, és egy jó srácot elszalasszon. Persze, dohányos és dohányos közt is van különbség. Most ha valaki láncba szívja, azt megértem hogy zavarja. De megtalálhatják együtt a kompromisszumokat, hogy pl nem gyújt rá, mikor vele van, rágó, stb... Még egyszer mondom, attól, hogy valaki dohányzik, attól még nem lesz köztörvényes bűnöző, és csecsemő gyilkos.
2012. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
Én 19 éves koromig nem cigiztem, utána másfél éven keresztül, napi egy szálat, heti két szálat, tehát nagyon ritkán, utána meg gondoltam magamban hogy lesz*rom és elkezdtem napi egy dobozzal szívni.... szeretnék szerelmes lenni, hogy egy lány tényleg milliószor többet jelentsen mint hogy szimplán helyes, mert ugye mi értelme egy olyan kapcsolatnak, amikor valaki nem lenne számomra különb semmivel mint akármelyik rendes lány.... olyankor persze hogy az ember akárkivel szakít mert hogy cigizik, meg hasonló dolgok miatt....
2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!