Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány suliba (12.-es), pont az esetem.

Én 10.-es fiú vagyok, és eléggé átlagos, nulla önbizalommal. Szerintem nála semmi esélyem nem lenne, de annyira tetszik, hogy már az se nagyon érdekelne, ha pofára esnék, de legalább szólna hozzám... Gyönyörűnek találom, és ahogy láttam sokkal fegyelmezettebb, mint a többi csaj a suliba, és ez is nagyon bejön...

Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy már csak a korkülönbség miatt is (meg talán mert szerintem bárkit megkaphat), semmi esélyem nem lenne, de jelenleg eléggé zavar, hogy még csak meg se próbálom, de félek, ha belé szeretek, akkor még rosszabb lesz, és engem az ilyenek különösen érzékenyen érintenek... Nemsokára elballag, lehet nem látom többé.

Ti bepróbálkoznátok olyannál, akinél majdnem biztos, hogy semmi esélyetek, vagy inkább kevesebb fájdalommal búcsút intenétek a gondolatnak?


2012. ápr. 3. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással, mint a tiéd, nem próbálkoznék be
2012. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végül is nincs semmi veszítenivalód, de ha nem teszed meg, később még lehet, hogy nagyon bánni fogod. Egy a lényeg, hogy önmagad add, ne próbálj a közelében másnak lenni, mint ami vagy.
2012. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az vigyori?::DNem jössz be Laurának ne is próbálkozzáL:D
2012. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
őő. nem. :)
2012. ápr. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!