Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Megéri elrontani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Em0 Girl kérdése:

Szerintetek? Megéri elrontani emiatt egy barátságot?

Figyelt kérdés
azt hiszem,szeretem a legjobb barátomat... ez elég közhelyes dolog,és gyakori,de kéne segítsék...vagy 2-3 éve ismerem és ő az egyetlen aki megért,nem nevet ki soha és akit régen a legjobban szerettem-barátként... de mostmár más a helyzet. szeretem őt,és szerintem ez teljesen el fogja rontani a baráti kapcsolatunkat. mit tegyek? eddig 2 ötletem volt: 1.: elhagyom,és nem akarok róla többet hallani (legalábbis ezt tettetem) de ő elég öngyilkos hajlamú...és nem hiszem hogy túlélné. 2.: eltitkolom,mit érzek és csendben leszek tovább a barátja-ez azért nem sikerülne,mert én nem élném túl,és nem akarom,hogy olyan barátja legyen aki szomorú,és titkolózik...jobbat érdemel. na,aki NORMÁLIS,és tud,segítsen...
2012. jan. 25. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
korotok??
2012. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő nem érez irántad hasonlóképp? Előbb ezt kellene kipuhatolnod.
2012. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Timi: ) ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg nagyon jó barátok vagytok,akkor el kell mondanod neki mit érzel!

Szerintem nem veszítesz azzal semmit ha őszinte vagy hozzá és magadhoz persze,lehet ő is ugyanígy érez.

Barátságból indul ki a legjobb szerelem.

2012. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

így van! először is tisztázd le vele, hogy ő mit érez és mit akarna tőled???


mert elég erősen úgy néz ki a helyzet, hogy ő belédszeretett..... és ha te is így érzel akkor mi az akadály?


(amúgy az öngyilkosság kamu minden ember ezt mondja ne ebbböl indulj ki)


egyébként van valami akadálya a dolognak h te meg ő?? esetleg neked van egy párod?

2012. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért rontaná el? Ismeritek egymást, szeretitek egymást (emberileg ő is biztosan), bíztok egymásban stb... Ez akár egy életen át tartó, boldog párkapcsolat alapja is lehet. Ne ilyen negatívan állj hozzá. :)
2012. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1.: 1-2 évvel idősebb nálam...tényleg csak egy vagy kettő

2.: nem hiszem...:$

Timi:): hát nem is tudom... nem hiszem,hogy ez ilyen jó lenne... tényleg NAGYON bonyolult :$

4.: de,ő teljesen öngyilkos hajlamú... hidd el. bipoláris zavara van,aminek az egytizede öngyilkossággal vagy öngyilkossági kísérlettel végződik...

2012. jan. 25. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy mit érzel. Semmiképpen ne hallgasd el a dolgot, mert te iszod meg a levét. Ha nem akar semmit meg hagyd a barátkozást. Nem fog kárt tenni magában.
2012. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mondd el neki! ha ő nem viszonozza még mindig mondhatod hogy elfogadod hogy barátok maradtok és nem léped túl a határt.

én jártam így, viszont szerencsém volt, mert viszonozták. :)

egy másik esetben viszont én voltam aki nem viszonozta és a srác vaállalta hogy barátok maradunk és betartotta.

tehát nem biztos hogy kudarcra van ítélve.

sztem ne hagyd ott semmiképp, nem jól viseli aki depressziós, sajnos én is az vagyok.

2012. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!