Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy az utcán mindenki rajtam nevet?

Figyelt kérdés

Ma kivételesen elfogadhatónak értékeltem a külsőmet, kiléve az utcára azonban megint összeomlottam. Úgy érzem, mindenki rajtam kuncog. :(

F/21


2009. jún. 16. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Hahahaha, na ne viccelj. :-)
2009. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mendus ***** válasza:
87%

mert üldözési mániád van?!

fogadd el magad, azt kész!

2009. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad,és ez baj,ha Te saját magad elfogadod a külsőd akkor nem érzed majd hogy rajtad nevetnek,ami nem is igaz,csak beképzeled magadnak.
2009. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy mindenki rajtad nevet? :D


Na jó, csak vicc volt. Azért érzed így, mert nem fogadod el magad és/vagy nem szereted magad. Elsősorban ezen kell változtatnod. Rengeteg dolog létezik ami segít ebben.

2009. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Én is láttalak ma és tényleg viccesen néztél ki. Még most is röhögnöm kell ha eszembe jutsz. 21/F
2009. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

te szegény

menj el pszichológushoz

ez csak rosszabb lesz, ha nem kérsz szakszerű segítséget

2009. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!