Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak akibe szerelmes voltam sok mindent elmondtam magamról és szakítottunk! Most amiket régen mondtam azokat felhasználja ellenem és azzal szivat! ! ! Nem merek holnap suliba menni! Mivan ha mindenki rajtam fog röhögni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szépen fölállsz a tanári asztal tetejére, és megkérdezed, h kinek van még kérdése az élettörténeteddel kapcsolatban, mert szívesen válaszolsz rájuk, időpontegyeztetés után. Egyben felszólítod a titkárnődet (azaz az expasid), h te is tudsz beszélni, nem kell megtenni helyette, mellesleg az alacsonyabb beosztásban lévő titkárnőkről sokkal többet lehet beszélni, mint egy főnökről. Ha nem érti nyugodtan mondhatod, h hányszor nem tudta teljesíteni munkahelyi kötelességét (azaz a szexet), esetleg különféle jelzőket tehetsz a giliszták méretére és élni akarására, akármilyen életképtelenek, valamint elmesélheted, h nagyobb melltartót kell hordania, mint neked.

Találd föl magad, csak vedd viccesre, ne hagyd h kiszúrjon veled, nem vagyunk hallgatásra kárhoztatva. Nem fontos igaznak lennie sem, ha meg visszavág, h nem igaz, hát nyugodtan mondhatod, h csak annyira mint amiket ő mond.

sok sikert, engedd h a düh felülkerekedjen rajtad, az még bátorságot is ad.

2009. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jól mondja az előző!!! ne hagyd magad. vállald fel büszkén önmagadat! nagy valószínűséggel én is hasonló cipőben járok=/ sajnos. és légy határozott. söpörd le a fiút, hogy még ő érezze szégyenbe magát.. te nem szégyenkezhetsz, mert ha kibeszél, az semmiképpen sem a te szégyened. de neked meg kell védened magad!
2009. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ìgy van. Vagy menekülsz vagy támadsz. Ezen esetben a szemböl támadás a legjobb. behúzott farokkal fog elkullogni.
2009. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!