Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú létemre szeretem a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre szeretem a női fehérneműket (pl tanga) mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat léci
2012. ápr. 4. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem őket...nőkről levenni.

Gondolom te felvenni szeretnéd őket. No ez nem normális sajnos. Azt kéne tisztázni magadban, hogy vonzódsz-e közben a férfiakhoz, vagy sem. Ha igen, akkor langyos vagy. Ha nem, akkor van egy ilyen fétised, ami nem akkora baj, csak kicsit kínos. Ha nem nagy gond, akkor próbáld elnyomni magadban a vágyat ezek iránt.

2012. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy szereted őket? felveszed őket, vagy hogy?

ez szerintem nem gáz, de biztos van olyan, aki ezért kinézne, feltéve, ha rájön.

2012. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát vegyél egy párat és hordjad? Miért baj az? Ha neked bejön, de pl valami nyilvános öltözőbe szerintem ne öltözz mert furán nézne rád a többi pasi
2012. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Felvenni szeretem a fiukhoz nem vonzodok
2012. ápr. 4. 13:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fétis, elég gyakori. Nem kell rajta kiakadni.


FYI: Egyszer rábukkantam a neten egy fórumra, ahol csajok beszélgettek (valami női portál fóruma volt) arról, hogy mennyire izgató a pasijukra ráadni az ő fehérneműiket, és azt hordatni velük suliba, munkába :)

2012. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, ez a fetised.


Igazabol amig masok nem tudjak meg, addig olyan nagy baj nem tortenhet, hiszen senkinek nem okozol kart vele.


Ha pedig megismerkedsz egy lannyal, akkor erezni fogod, hogy megbizhatsz-e benne annyira, hogy elaruld neki ezt a titkodat. Persze azert arra keszulj fel, hogy megrokonyodest valthatsz ki ezzel masokbol, habar ugy tunik, sokan vannak, akiknek ez tetszik (lasd: elozo hozzaszolo valasza).

2012. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, értem. hát szerintem nyugodtan vedd fel őket, ezzel semm i baj sincs.
2012. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit a legfontosabb az ilyen helyzetekben a diszkréció ,és hogy finom puha legyen a bundabugyi
2012. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, főleg ha az előttem lévő csajon van, akkor meg főleg:D
2012. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te erre buksz, akkor csináld nyugodtan. Van olyan nő, aki ezt szexisnek találja.
2012. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!