Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a tesitanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a tesitanáromba, mióta láttam boxerben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és van a suliban egy tesitanár, aki nagyon jó pasi, nem is idős 26 éves. Tökre közvetlen, jófej. Múlt héten a fiúkkal focizott és utána épp a folyosón voltam, amikor kilépett becsukni a fiú öltöző ajtaját. Nem volt rajta ruha, pontosabban boxerben volt és annyira jól nézett ki, hogy azóta nem tudom kiverni a fejemből. Mit csináljak, mégiscsak a tanárom?

2012. ápr. 4. 16:56
 1/9 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam arra is, milyen lenne vele a szex, nagyon szép pasi. Van barátnője sajnos vagy azért szerinted bejönne neki egy fiatalabb lány? :)
2012. ápr. 4. 17:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnője felejtsd el és kész.
2012. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Candy Close ***** válasza:
Semmiképp ne mondd meg neki,h bejön...csak finoman szemezz vele+mindig mosolyogj rá (de a többieknek fel ne tűnjön!)aztán,ha rákérdez,h mi van,akkor bevalhatod :)
2012. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy óvatlan pillanatban mikor nem figyel dobd fejbe medicinlabda labdával és pattanj az ölébe. Ez biztos bejön.
2012. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Véletlenül" érj a sliccéhez.
2012. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy érjek véletlenül a sliccéhez? Komolyan megtenném, annyira izgat a pasi
2012. ápr. 4. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyert ügyed van nála.


Ha küldök magamról képet boxerben akkor belém szeretsz? :)

27F

2012. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha olyan jó pasi vagy, mint a tesitanárom, nincs semmi kizárva. :))
2012. ápr. 5. 21:07
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ha nagyon akarod akkor összejöhettek, csak vigyázz , hogy senki se jöjjön rá mert akkor csúnya vége lesz. Sok szerencsét!
2012. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!