Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lánynak bejöttem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak bejöttem már külsőre, de akkor mégis miért nem volt még sosem barátnőm? (Aki kér privátban képet, annak küldök)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 17:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak hazudták, h bejössz nekik külsőre.
2012. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
you, again.
2012. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
én is ugyan így vagyok vele. de igazából nem is akarok, vagyis csak azért h legyen minek? olyan lánnyal eddig csak egyszer v kétszer találkoztam aki minden tekintetben tetszett...persze azt sikerült is eltolnom. azóta sokszor megbántam. de talán lesz még egy...
2012. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%

Azért, mert nem csak a külső számít...

Egy kevésbé jóképű, de önbizalommal teli, magabiztos srác sokkal sikeresebb lesz a csajoknál, mint egy jóképű nyuszi.

2012. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kevésbé jóképű, de önbizalommal teli, magabiztos srác sokkal sikeresebb lesz a csajoknál, mint egy jóképű nyuszi."

Épp ellenkezőleg. Az előbbit beképzeltnek fogják tartani, az utóbbit cukinak.

2012. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Na mutasd magad, majd én megmondom a tutit!
2012. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Diarmand ***** válasza:
67%

A 17:57-esnek üzenem, hogy ne írjon marhaságokat.


A nemét ugyan nem tudom, de biztosan jó lenne neki egy olyan srác (feltéve ha lány), aki hebeg-habog ha a bérletét kéri az ellenőr és nincs nála, illetve ha cigit kérnek tőle az utcán inkább hazáig fut sírva. Vagy társaságban meg sem mer szólalni...


Tehát én nagyképű mamlasz vagyok, csak mert magabiztos és határozott vagyok. Értem :)

2012. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Fiú vagyok, és ez a tapasztalatom. Természetesen a magabiztosságtól nem vagy nagyképű, de ha mellette csúnya lennél, akkor a lányok annak tartanának.
2012. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Diarmand ***** válasza:
100%

Az írásod alapján még bőven van mit tanulnod a lányokról és ezt nem bántásból írom.


Ismerek elég randa srácokat és biza egész sűrűn visznek fel magukhoz jobb csajokat és meglehetősen magabiztosak ha arról van szó. Pedig nem Brad Pitt hasonmások.


Tegyük fel, hogy van egy nem túl szép arcú srác és elmegy buliba. Ismeretlen társaság, de mégis egész jól szóba elegyedik szinte mindenkivel, van humora, használja is, sokat nevet a többiekkel. Még a hülyeségekbe is benne van.

Egyszer csak jön a biztonsági őr, hogy őt még nem ismeri csak a többieket, szeretné elkérni az igazolványait (tegyük fel...). A srác feláll, bemutatkozik, átadja a papírokat, visszakapja, majd ott folytatják, ahol abbahagyták.



Van egy feltűnően szép arcú srác, de olyan nyámnyila, mint az úristen. Ugyanez a társaság, nem ismer senkit. Csak ül magában, nem beszél, néha mosolyog. Egy-két csaj megnézi magának, kérdeznek is tőle, de a srác csak kurtán válaszol és elvörösödik. Nem beszél csak ha kérdezik, a hangját alig hallani. Ha megkérik valamire (gyere csocsózni stb...) inkább nemet mond, mert hát nem ismer senkit. Hozzá is odamegy a bizti őr. Annyira meglepődik, hogy nem jut szóhoz, hebeg-habog, hogy hirtelen a középpontba került. Az ellenőrzés után ott folytatják ahol abbahagyták.


Most komolyan. Szerinted melyiküknek van nagyobb esélye hazavinni egy csajt abból a társaságból? A magabiztosság, határozottság és az önbizalom alapfeltételek a csajozásnál.

2012. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

"Most komolyan. Szerinted melyiküknek van nagyobb esélye hazavinni egy csajt abból a társaságból?"

A jóképűnek, egyértelműen. Csak itt a gyikon hallottam csúnya srácokról, akik sikeresek a csajozásban, a valóságban sosem találkoztam még ilyennel.

2012. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!