Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lánynak bejöttem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak bejöttem már külsőre, de akkor mégis miért nem volt még sosem barátnőm? (Aki kér privátban képet, annak küldök)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 17:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

ma 21:43


Legalább egy őszinte lány. :)


Igen, alacsony vagyok, köszönöm szépen, hogy emiatt esélyt sem adtok még tőlem alacsony lányok sem.

2012. ápr. 4. 22:03
 22/27 anonim ***** válasza:
kép?
2012. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

ma 21:43


Legalább egy őszinte lány. :)


Igen, alacsony vagyok, köszönöm szépen, hogy emiatt esélyt sem adtok még tőlem alacsony lányok sem.

2012. ápr. 4. 22:08
 24/27 anonim ***** válasza:

17:50-es vagyok.

Diarmand, maximálisan egyetértek veled:) Pontosan így gondolom én is.

2012. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Diarmand ***** válasza:
Köszi! És helyes! :)
2012. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Én rondának tartom magam, de egy csomó lány rámírt már fészbúkon, hogy nagyon helyes vagyok meg érdeklődnek szinte minden nap van egy-kettő, de általában a távolság miatt lekopnak egy idő után.
2012. ápr. 4. 23:22
 27/27 anonim ***** válasza:

ha nem növesztesz golyókat (képletesen értve) akkor nem lesz csajod bármilyen jól nézel ki, ez van. Brian Tracyt hallgasd meg és lesz önbizalmad

f18

2012. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!