Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki barátjaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki barátjaként kezel már egy ideje, pedig régen bejöttem neki (még most is vmennyire). Szerintetek mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Sok ideig nem láttuk egymást, ezért ma találkoztunk. Elég jó volt, nem történt semmi, mert van csávója. Szerintetek mondjam meg neki, hogy ez így nem fog működni, hogy átjön meg minden, de csak barátok vagyunk. Vagy pedig az lenne a legjobb, ha megmondanám, hogy ne jöjjön át azt kész. A cél az lenne, hogy vhogy kikerüljek a barátzónából..
2012. febr. 2. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

1. jöjjön át hozzád

2. bármilyen nehéz is, mond el neki, hogy te többet érzel iránta barátságnál, és ez neked így nem megy tovább, és ha nem lehettek együtt akkor jobb ha nem találkoztok egy darabig, ergo ha marad a párjával.

2012. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt már megmondtam neki kb fél évvel ezelőtt, aztán alig dumáltunk meg semmi, és most jött át azóta.
2012. febr. 2. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:

értem....


szóval beszéltél már erről, és elutasított? Aztán jött megint magától és újra találkozgattok?

és amikor együtt vagytok, akkor mit szoktatok csinálni, miről beszéltek? a párját nem zavarja vagy nem tud róla??

Nem szokott úgy néha hozzád bújni vagy simogatni...??

2012. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Macs1209 ***** válasza:
akkor megint fél év. Jobbat nem tudsz.
2012. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A barátját zavarja, de a csajt meg nem érdekli, azt mondja, akkor is találkozik velem. Elég jóban vagyunk, csak mostanában nem beszéltünk sokat. De szokott hozzámbújni, mindig örül ha lát, sőt már volt, hogy úgy megcsókolt, meg mondta milyen jól nézek ki. De amikor felvetettem régebben hogy akkor legyen vmi, elutasított. Szóval nem tudom mit tegyek, mert meg akarom szerezni:S:S
2012. febr. 2. 19:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon jóban vagyunk, bármiről el tudunk beszélgetni tényleg.
2012. febr. 2. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

első vok:


hát ez akkor úgy fest, hogy....


- van pasija..párja

- annyira nagyon nem rajong ő azért a kapcsolatért és elhagyná ha lehetne..

- szeret veled lenni

- volt összebújás..csók..simogatás...

- őt nem érdekli a pasija véleménye akkor is átmegy hozzád... :)---------> Szerintem a csaj arra vár hogy határozott légy újra! Ha átmegy hozzád öleld át miközben mondjuk a tv-t nézitek simogasd majd a lábát simogasd majd próbálj a hasához közeledni..majd az arcát...majd adj puszikat a buksijára...majd térj vissza a combjára...és simogasd egyre beljebb és beljebb és beljebb.....és meglátjuk h mit szól hozzá!


Vagy jobb ötlet! Mond h megmasszírozod..és lefexik kikattolod a melltartóját is ugye, hogy masszírozásnál ne legyen útba és haladhatsz lefelé....Magyarul!! haladj a szex felé :)


Szerintem amugy valami van amiért talán nem meri elhagyni a párját.....


És a helyedben én még 1x határozottan szóvá tenném ezt a dolgot!

2012. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. febr. 2. 19:53
 9/9 A kérdező kommentje:
még jöhet mások véleménye is, az eddigiek is hasznosak voltak
2012. febr. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!