Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, olyan fiúnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, olyan fiúnak is megengednétek, hogy megmasszírozzon, aki nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés
Jövő héten találkozok egy lánnyal, és szeretném kideríteni, lehetőleg diszkréten, hogy tetszem-e neki. Ez amolyan a kellemest a hasznossal lenne, mert ehhez eszközként egy meglepetés masszázst szánok. Ha belemegy, az jelent valamit, vagy nem? Válaszaitokat előre is köszönöm, trollkodó embertársak pedig kérem hanyagoljanak!

2012. ápr. 4. 19:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
én eddig 2 lány ismerősömet masszíroztam meg, amiből puncimasszázs lett majd dugás :)
2012. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én azért valami kicsit lightosabbra gondoltam...:D
2012. ápr. 4. 19:56
 3/28 Candy Close ***** válasza:
100%
Én tuti nem engedném meg xd max,ha fáj a hátam xD de,ha a csaj belemegy,akk még nem kell beleélned magadat,h tetszel neki...sztem ne a maszírozás alapján találd ki,h mit érez a csaj...
2012. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
én a vállmaszirozást szivesen vállalom ismerösktöl még ha nem is tetszik...
2012. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

1.-es vok.


Nálunk sem úgy indult!


Csak a hátát masszíroztam, aztán kérte h a combjait a lábát is :) és ugye akkor már lekerül a nadrág is....és már csak egy tanga volt rajta....és hát nem kellett hozzá sok h a puncija körül is óvatosan masszírózzam gyengéd simogatással...aztán megfordult és bumm....


és kb ez volt a másik lánynál is! de ők csak barátok voltak! :)

2012. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
ja igern! amúgy mind a 2 lányt kb 2-3 éve ismertem és most esett meg a dolog...de ez most rendszeressé vált hetente....szóval nálunk 1 masszázs + puncimasszázs lett az előjáték...
2012. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De akkor ti most is barátok vagytok, vagy ilyenkor már több?
2012. ápr. 4. 20:07
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

barátok voltunk 2-3 évig!

Aztán ez bekövetkezett, és mivel egyik lánynak sincs párja és nekem sem, így most hetente mind a 2-vel összefutok 1x de nem mindig szexelünk, hanem elmegyünk szórakozni meg erre arra, persze a legtöbb este szexel végződik, de senki nem akarja lekötni magát....és heti 1x találkozok velük...és azon kívül nem is beszélünk nagyon...

max előtte 1-2 nappal h mikor megyek...

2012. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

ja igen és hát fiú haverjaim nem igen vannak így ők mondhatók barátnak is....:)

ez már több mint barátság..

amolyan barátság és párkapcsolat között van valahol..

2012. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És mennyire nézel ki jól, hogy sikerült ezt elérni? Én kb átlag vagyok, és egyenlőre annyit szeretnék, hogy összejöjjünk.
2012. ápr. 4. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!