Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, olyan fiúnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, olyan fiúnak is megengednétek, hogy megmasszírozzon, aki nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés
Jövő héten találkozok egy lánnyal, és szeretném kideríteni, lehetőleg diszkréten, hogy tetszem-e neki. Ez amolyan a kellemest a hasznossal lenne, mert ehhez eszközként egy meglepetés masszázst szánok. Ha belemegy, az jelent valamit, vagy nem? Válaszaitokat előre is köszönöm, trollkodó embertársak pedig kérem hanyagoljanak!

2012. ápr. 4. 19:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

uhh még 1 kicsit hozzáfűzök.... :)

egyébként ők azt mondták h nem engednék olyannak aki nem tetszik nekik...

2012. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Oké, csak nem tudom, hogy láttad-e, amíg hozzáfűzted ezt, előbb kérdeztem valamit. Nem sürgetni akarlak a válasszal, csak hogy tudj róla.:D
2012. ápr. 4. 20:21
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

háát..szerintem átlagos vagyok...valamennyit eljárok edzőterembe is h azért sportosabb legyek...


persze saját magamnak sosem fogok tetszeni, sosem leszek megelégedve magammal...dehát ezzel a legtöbben így vannak...szerintem az orrom is nagy és túl jó képű sem vagyok...de az ex barátnőim meg ez a helyzet is mást bizonyít...de magamnak akkor sem tetszem! :)


Ja és persze én sem masszíroznék meg olyat aki nem tetszik...és a karcsúbb nem csontváz de vékonyabb lányokat szeretem..(ők is olyanok)

2012. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Egyébként nálatok mennyi idő volt a masszázs? Mármint csak az. Ami még annak nevezhető.
2012. ápr. 4. 20:25
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

ohh igen okés! válaszolok! :)

hogy sikerült elérni??? ---> kitartással, akkor is jóban voltam velük és úgymond törődtem velük mikor volt párjuk , akkor is segítettem amiben tudtam..


Aztán többször volt téma, hogy ők nem akarnak komoly kapcsolatot függetlenek akarnak lenni, én meg mondtam h háát ha egyszer találkozok azzal a lánnyal akkor azt nem fogom elereszteni...de aztán mondtam h persze, amíg nem lenne komoly addig bármiben benne lennék...


lényeg, hogy a haver , az egyedülállóság, az h fontosak vagyunk a másiknak mint barát h mellette állunk..erre felé terelődött a dolog...


Azt mondják, hogy van egy ilyen kisugárzásom, h megbízható vagyok, meg türelmes rendes meg nem használnék ki senkit meg bla bla...

2012. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a segítséget, mert hiába nem akarok még odáig jutni, attól függetlenül nagy segítség vagy. Meg persze a többi válaszoló is.
2012. ápr. 4. 20:30
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

hogy mennyi idő votl a masszázs??---> hát ezt picit ellestem és kérdeztem egy fodrászaton ahol masszázs is van és ott mutatták meg 1-2x h hogyan masszíroznak...


A masszázs a háton, az olyan 15-20 perc kb...(első időben)

De ugye masszázsnál csak hát masszázsnál lekerül a felső és a melltartót is kicsatolod...és kell kicsit erősebben is masszírozni meg kell nagyon gyengéden is mintha simogatnád......

egy video példaképp :) persze ne ugyanígy gondold el!!!! :)

[link]

2012. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Egyébként a szobának a berendezésén kell változtatni valamit? (bocsi, elég hosszú a videó, majd megnézem később)

Szobánál gondolok olyanra, hogy félhomály, stb.?

2012. ápr. 4. 20:35
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
hát igen én a túl erős fényt nem szeretem...egy gyengébb fény legyen....mittudom én, az ágy közelében egy amolyan sólámpa erősségű fény az elég....
2012. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
egy sólámpa nem is drága már vagy hasonló....3000Ft-ért már kapsz...
2012. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!