Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy tetszik, de tudom hogy én nem vagyok az esete?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta tetszik egy fiú, de neki az olyan egyszerű lányok mint én nem nagyon jönnek be ...

Segítsetek kérlek !!!


2012. ápr. 3. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "olyan egyszerű lányok mint én"...? A Ribancos öltözetűekre bukik? Vagy nálad egy lány mitől nem egyszerű, mitől különleges? Először is több önbizalmat :) Tuti, hogy benne is van valami, ami különlegessé tesz (humorod, stílusod)... próbáld megmutatni neki azt az oldalad amire büszke vagy, és úgy utalj arra hogy tetszik neked.
2012. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

önbizalom,önbizalom,önbizalom!


amúgy ha egy srác,már egy kicsit is többet foglalkozik veled,vagy kedves veled,akkor tuti bejössz neki!

Mi nem vagyunk olyanok mint a lányok!

Nekünk nem kellenek lányok csak barátnak!

2012. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mért vagy ebben olyan biztos?

Az egyszerű az meg mit jelent ebben az esetben?

Azt hogy nem k*rvás? Mert akkor nekem az egyszerűbb lányok sokkal jobban bejönnek, és szerintem sokaknak is....

2012. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!