Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Linkelnétek nekem zenét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek nekem zenét?

Figyelt kérdés
Olyan zené(k)re lenne szükségem, amiben a csalódottságot mondják el. Lehetőleg ez ne szerelmes vagy nyálas zene legyen hanem ami tényleg azt sugározza vagy a szövegben is elmondja hogy csalódott az adott személyben, és nehezen vagy nem akar megbocsájtani. Ha angol a szöveg akkor ha lehet egy magyar lyrics videót linkeljetek!köszönömszépen:)
2012. ápr. 4. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Road nem rólunk szól
2012. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pont valami vidám szerelmes dalt kerestem tegnap és lehatároltam Adele-re, mivel nagyon szeretem a hangját. Tudok angolul, így nincs gond, de gyorsan rá kellett jönnöm, hogy a számai szinte kivétel nélkül szerelmi csalódásról szólnak. Ha beírod youtubra, hogy magyarul, akkor lehet ad hozzá magyar szöveget is.

Egyébként a Roadot is imádom! :)

2012. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)

2. én is tudok angolul csak elküldeném valakinek, és Ő nem tud.:P

2012. ápr. 4. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm a külföldit, valami fantasztikus zene, szerintem új kedvencem lett:)))
2012. ápr. 4. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor jó :)

a külföldinek van egy Trance változata is egy remix!

de ez is szép, ő egy Ausztrál trance Dj, Tydi!

http://www.youtube.com/watch?v=uhyzf74OGSk

2012. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

külföldi zenét kérhetsz abban otthon vagyok, de főleg Trance, Magyar zenéket ne kérj mert nem szeressem és nem hallgatok :)


amit linkeltem magyart, az napisz@ron volt fent...

2012. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!