Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen férfi/fiú típusokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen férfi/fiú típusokat ismertek? 21f

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek milyen férfiak vannak. Esetleg leírhatnátok az álompasitokat is, hogy milyen. Kíváncsi vagyok, melyik kategóriába tartozhatnék. A végén esetleg megírom vagy írok magamról :)
2012. ápr. 4. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Nem iszik, nem cigizik, nem drogozik, nem k*rvázik, nem létezik." - jönnek majd az ilyen és ehhez hasonló válaszok.
2012. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mosolyogj! ***** válasza:
89%

1.van aki megjátssza, hogy flegma és nem érdekli semmi, pedig csak félénk.

2.van aki mindig a középpontban van és teszi az eszét, önbizalom hiányos kategória

3. csendes típus: vagy fél, vagy kiegyensúlyozott, tudja mit akar és aszerint él

szóval szerintem ezekkel találkoztam eddig leggyakrabban, de néha 2 csoportra osztom a pasikat, aszerint hogy mit vár el egy lánytól:

-> hogy legyen csinos és legyen jó az ágyban

-> hogy lehessen beszélgetni vele, legyen jó társaság, kedves, művelt, életvidám stb....



am szerintem álompasi nincs, azért nem mert minden egyes nőnek mást jelent ez a szó

2012. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valahogy így gondoltam. De lehet bővebben is. És az álompasi alatt az egyéni vélemények érdekelnek. Tudom hogy valszeg mindenkinek más lesz :)
2012. ápr. 4. 22:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én álompasim én vagyok. Gyakran szerepelek álmaimban a legpervezebbektől a székkel való repülősökig.
2012. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mosolyogj! ***** válasza:
Nekem az az álompasi akivel önfeledten tudok nevetni, szinte bármikor képes felvidítani, de ha olyan a helyet komoly is tud lenni. Valamint felfigyel az apróságokra bár ez csak annak sikerülhet aki szeret. Ja és legyen egy kicsit romantikus,művelt .... kb ennyi jut most eszembe. (16/L)
2012. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22:35 A kétcsoportos felosztásnál az 1.-ből lesz a pasijelölt, a 2.-ból pedig a barát, így van?
2012. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nálam az első: legyen okos :)

lehetőleg okosabb nálam

aztán legyenek szép fogai, ez a legfontosabb ha a külsőt nézzük

a többi másodrangú

23/l

2012. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mosolyogj! ***** válasza:
08:45 hát nem feltétlen, lehet hogy naiv vagyok de a pasiddal akkor a legjobb a kapcsolatotok ha barátok is vagytok...
2012. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
legyen tájékozott a világ dolgaiban, lehessen vele értelmes dolgokról beszélgetni, sportos, nem szeretem sem a cigit sem az alkoholt, de ha a közelemben nem gyújt rá, akkor belefér...
2012. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak két fajtát ismerek (sajnos):

1. Jól néz ki, tetszik, aranyos, de nagyon bunkó.

2. Nem bunkó, hanem kedves, udvarias, okos, de nem tetszik, nem néz jól ki.

2012. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!