Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, lefogynátok egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lefogynátok egy srác miatt, ha ő a vékony lányokat szeretné?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miatta nem. Magam miatt esetleg, ha éppen formásodni szeretnék.
2012. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha pár kiló miatt nem kellenék neki, akkor ő sem kellene nekem.
2012. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan pasi nem kell aki csak akkor "szeretne" ha más lennék mint amilyen vagyok
2012. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha amúgy nem lennék túlsúlyos.


Annyit nem ér az egész. Akkor nem illünk össze és kész. Úgy szeressen ahogy vagyok, aztán majd később, esetleg, beszélhetünk róla, hogy a kedvére tegyek. Ha úgy gondolja, hogy közben meghíztam. De az elején biztos nem. És nem is stresszelném magam miatta.

2012. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
A lányok nem, viszont ők elvárják ugyanezt fordított helyzetben egy pasitól.
2012. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

5

Az a te bajod ha olyan csajokkal jössz össze akiknek nem felelsz meg úgy ahogy vagy, de én pl soha egy pasitól sem vártam el h megváltozzon azért h elkezdjünk járni. Mert aki megtetszik az úgy tetszik ahogy van. Nem kell változnia

Vagy az is lehet h egy kis hímsoviniszta hülyegyerek vagy aki járt eddig 2 pic.sával és már minden nőt útál

2012. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lány nincs, akinek megfelelnék úgy, ahogy vagyok, de ez már más kérdés :)
2012. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem kell azt mondani h minden nő olyan h elvárja h változz. Az más ha már kapcsolatban vagyunk, és elereszti magát valameikünk. Akkor én is változok ha ő kéri. De azt h még együtt sem vagyunk és úgy nem tetszek neki csak ha lefogyok v valami..... pff
2012. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem lefogynék, hanem menekülnék egy ilyen pasi mellől. Miatta nem fogynék le maximum magam miatt, ha nem érezm jól magam a bőrőmben etc.


Nagy lúzer lehet a gyerek amúgy... egy ember általában nem a testebe szerelmes (kivéve ha csak szexkapcsolat).

2012. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Micsoda h.lyeség, hogy akkor szeretne, hogyha vékony lennék? És ha mégsem sikerül neki belém szeretni, holott lefogytam? A szeretet nem feltételhez kötött.
2012. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!