Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a férfiak a felszínesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$ € Ž kérdése:

Miért a férfiak a felszínesek, mikor mindig a nők akarnak szebbek lenni a másiknál?

Figyelt kérdés

/Természetesen vannak kivételek, de aki nem nejlonzacskóban lakik, az tudja, hogy 99%-ban így van./


Szóval elég csak a szépségversenyekre gondolni, de végül is bárhol ez van jelen. A nők a külsőségeken keresztül akarják bizonyítani egymásnak és a férfiaknak is, hogy jobban a többi nőnél. Ahogy mondtam ez nem csak a szépségversenyeken van így (amin ugye nők vesznek részt), hanem az utcán, Facebookon, mindenhol a közösségben, a társadalomban.


Emellett a férfiak vannak kikiáltva felszínesnek, hogy csak a külsőségeket nézik, hogy nem foglalkoznak a nők személyiségével, érzéseivel.


Miért? Azt mutatják a nők, hogy nekik van személyiségük, érzéseik? Én mindenhol csak egymással versengő testeket látok, nem pedig versengő elméket, tudást, személyiségeket. Csakis a külsejük fejlesztésére fektetnek energiát.



2012. ápr. 5. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
mert a belső senkit se érdekel..
2012. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak és a nők is felszínesek. A nők azért, mert valóban egymással rivalizálnak a külsejük miatt, a férfiak meg azért, mert csak a külső tényezőket nézik egy nőben. Persze kivételek mindkét nemnél vannak.
2012. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Ez így van ahogy mondod.

Hogy miért arról fogalmam sincs.

2012. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És amikor a férfiak versenyeznek, hogy kinek vannak nagyobb izmai, vagy amikor kirakják a meztelen felsőtestükről a képet a facebookra az mi? Olyan unalmas már ez az általánosítás...
2012. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem, hogy mi a rinya azt illetően, hogy a férfiak felszínesek, csak a külsőt nézik, a nők meg szintén felszínesek, mert csak külső értékeik vannak.


Hát akkor bezárult a kör. Ez az egyszerű képlet. Akkor nem értem a sok kérdést ezen az oldalon, amelyekben valamelyik fél szidja a másikat a felszínessége miatt.

2012. ápr. 5. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem a nők a barátaikon kívül csak a riválist látják egy másik nőben. tehét ŐT akarják legyőzni, és nem titeket meggyőzni.

najó. ez értelmetlen volt.

szóval: te pl mondhatod h a jó k*** édes anyádat. de egy 3 éves nem. ergo: a nők versenyezhetnek egymással a szépségük miatt (?), ők nézhetik ezt, de ti, férfiak nem. szóval nektek a belsőért kell szeretni a nőket. érted, hogy mire gondolok.

2012. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők a férfiért rivalizálnak egymással, ez evolúciós dolog. A férfinak meg az olyan nő kell, aki képes az utódok kihordására. És nem feltétlen a külsőn alapul. A gének miatt fontos a belső tulajdonság.
2012. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont a nők azok, akiket csak a külső érdekel egy férfiban. A közhiedelem azért nem így tartja, mert ha egy férfit csak a külső érdekel, az meg is mondja, a nők viszont szinte mind tagadják.
2012. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!