Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi az igazság?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek azt hittem (hiszem) bejövök. Nem rég ráírtam facebookon és másnap a suliban mintha került volna meg alig nézett rám. Most akkor szerintetek mivan a sráccal?
2012. ápr. 5. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki,csak zavarba volt!
2012. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ich weiß es nicht.
2012. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy nem tetszel neki , vagy nem tudja kezelni a helyzetet és félős....
2012. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt ennyiből lehetetlen megmondani.. Ha nem keres magától, akkor valszeg nem akar semmit. Vagy lehet kisebb gondja is nagyobb most ennél, akkor meg legyél türelmes v írj rá megint, de a legjobb, ha odamész hozzá, és akkor rögtön leveszed, hogy mi a helyzet
2012. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagy simán dogát írt aznap és izgult. Vagy éhes volt és alig várta, hogy leülhessen enni. Vagy egy haverját kereste. Vagy reggel lecseszte valamiért az anyja és idegeskedett. Vagy kakilnia kellett és állandóan szellentgetett.

De nem, biztos, hogy PONT MIATTAD történt ez az egész... Nem csak körülötted forog ám a világ, kicsilány.

2012. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen tervezem hogy személyesen megkérdezem tőle h van e nála esélyem.
2012. ápr. 5. 23:38
 7/11 anonim válasza:
Hm.. Azt mondod, ráírtál facebookon.. Visszaírt? Ha igen, az még nem jelenti azt, hogy bejössz neki, ha ezt más módon nem adta a tudtodra, jelekkel.. Ha egyetlen napon érezted azt, hogy kerül téged, lehet, hogy nem volt szándékában, csak máshol voltak az órái/szünetei. Várj egy kicsit, hátha ő is lép. (mert a mai világban már az is lépésnek számít ugye, ha rád ír facebookon) Ha érdekled, hagy számodra időt.:)
2012. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Utolsó voltam, javítom az utolsó mondatom: Ha érdekled, szán rád időt.:)
2012. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából ő elég egyértelmű jeleket adott pl: szemkontaktust kereste, és mindig a közelemben volt. Épp ezért is írtam rá. :)
2012. ápr. 5. 23:41
 10/11 A kérdező kommentje:
És facebookon pedig visszaírt bár elég "szűkszavúan".
2012. ápr. 5. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!