Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagyok az igényeim és ezért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Külsőre nem vonzódom a túlsúlyos lányokhoz és nálam az arc nagyon sokat számít, hogy legyen benne valami, amitől megfog, de egyébként csak egy nap rengeteg lányt látok, aki külsőre bejön és nem feltétlen ilyen bombanőkre vagy topmodellekre kell gondolni.


Jellemre szeretem a csendesebb, értelmes, megértő, hűséges, odabújós és igazán szeretni tudó lányokat.


Csak szeretnék már szeretni egy lányt és viszont szeretet kapni tőle, olyan nagy kívánság ez, hogy nem adja meg az élet nekem?


Egyre több szeretet van bennem, amit szeretnék egy lánynak odaadni, annak az Egy lánynak, de nem találok olyan lányt, aki jellemre is szép lenne és szabad.



2012. ápr. 6. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem nagyok az igényeid. A legtöbb nőnek az egekben vannak az elvárásaik, főleg külső terén. Az a baj, hogy kedves, megértő lány nagyon ritka. Beképzelt rivbik viszont bőven vannak. A másik probléma az sztem, hogy "túlságosan" jó vagy és rendes. A nők többsége a bunkó (magabiztos?) férfiakra bukik, akik jóképűekk. A belső legtöbbször nem érdekli őket. De dőlj be nekik, többek között ezen az oldalon is jókislány-stílusban írogatják a nők,h nekik a belső fontos, meg a rendes srácok blabla. Kint a való életben pont az ellenkezőjét tapasztalatom. Persze érhető az álszenteskedés, a nők szinte betegesen félnek attól, hogy rosszat fognak gondolni róluk, ennek tudom be ezt a sok álszenteskedést és mellébeszélést. összefoglalva: ha kedves és rendes vagy csak, akkor barátnak fognak inkább tekinteni, legyél magabiztos (bunkó), akkor lesz barátnőd. Ha pedig mindenképpen rendes lányt akarsz, akkkor kitartást, nekem évekig tartott ilyet találnom, Magyarországon jó, ha 100-ból egy ilyen van.
2012. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nagyon az igényeid! Teljesen normális! Én ilyen barátot szeretnék majd, aki ilyen igényekkel rendelkezik!


Hány éves vagy? (nem azért kérdezem, de tényleg érdekel).

2012. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyok az igényeid,és szerintem sok ilyen lány van (többek között én is - persze ezt nem azért írom,hogy ajánlkozzak).

Szerintem rossz helyen keresgélsz.Egy emberről ránézésre is sok mindent meg lehet állapítani,tehát figyelj a lányok kisugárzására!Próbálj meg az érdeklődési körödben ismerkedni.

2012. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl nagyok, kifejezetten normálisak az igényeid. Én is ilyesmi lányt szeretnék, szintén hasonló sikereket értem el, mint te. Sajnos a 30-40-es korosztálynak jövök be külsőre, de nekik nagyon :(

19/f

2012. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!