Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszatérő exbarát? Megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérő exbarát? Megoldás?

Figyelt kérdés
Az exbarátom már nagyon sokszor visszapróbálkozott, mindig mondtam neki,hogy nem akarok már tőle semmit. De barátok maradtunk, néha beszélgetünk. Most megint rákezdte, hajnalban kaptam tőle egy smst,hogy hiányzok és bármit megtenne azért,hogy újra együtt legyünk. Mit csináljak? Ha nem beszélek vele,barátnőmön keresztül üzenget nekem. Múltkor megcsókolta barátnőmet,hogy ezzel "féltékennyé tegyen" !! Mit csináljak,hogy végre felfogja,semmi nem lesz már köztünk?:|
2012. ápr. 6. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.Akármit csinál ne reagálj rá.Előbb utóbb megunja ...
2012. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban azt akarnád, hogy ne térjen vissza az életedbe,akkor nem vennéd fel a telefont,nem olvasnád el az sms-t,hanem egyből kitörölnéd,se emailt se semmit.
2012. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne barátkozz vele.
2012. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátnődnek, hogy nem érdekelnek az üzenetei, ne adja át őket. Ha tényleg jó barátnő, akkor nem is fogja emlegetni. Ez egy pofon lesz a volt barátodnak.

Mondd meg az exednek kerek perec, hogy nem akarsz tőle ilyen síkon semmit, csak haverságot. Olyat mondj, ami lelkileg fájni fog neki, különben folytatja.

2012. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben!:) köszönöm a válaszokat:))
2012. ápr. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!