Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tüntek az intelligens,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tüntek az intelligens, kedves, megbízható lányok?

Figyelt kérdés
Mindenfelé szellemileg alultáplált, bunkó, éretlen fuskákba és/vagy számító, haszonleső pénzvadász "nőket" látok.
2012. ápr. 6. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
akkor bezony nem jó helyen keresgélsz. mozdulj el a gép mellől és mindjárt meglátod őket.
2012. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Gépen kívüli világban is ezek vannak. Szóval felesleges.
2012. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
S mégis merre keresgéljek?
2012. ápr. 6. 15:24
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Kihalóban vannak.


Az a kevés, aki még van pedig már párkapcsolatban él és egy foglalt vagyok dumával le is koptat.


egy tapasztalt veterán

2012. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyeneket, nekik az a kérdésük, hogy hova tűntek a normális, intelligens, nem lelkibeteg és nem csak a szexre hajtó pasik. Érdekes, hogy így kerülitek egymást.
2012. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 15:28


Bizonyára ők is "a magyar férfiak 80%-a ronda" kategóriát képviselik ezért nem találkozunk. -.-"

2012. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamiféle népbetegség mostanság: én is kilépek az utcára és ilyen klónokba botlok minden bokornál, akik pont olyan ostobának tűnnek, mint a másik (lányok: vagy szőkére vagy feketére festett haj, cica gatya, szét szolizott bőr; fiúk: felnyírt séró, nőies ruhás stb. ^^"""). Persze én megpróbálok nem a kinézet alapján ítéletet mondani, de elég gyakran váltok némelyik emberrel pár szót és belefulladok a sötétségbe, ami kiömlik a száján. Persze tisztelet a kivételnek, de valljuk be az igazságot, hogya mai Magyarországon elképesztően buta egyedek mindennapossá váltak. Szerencsére még mindig Európában vagyunk, és nem az USA-ban, ahonnan szerintem a szenny nagy része beáramlott, meg persze a kulturált oroszok is hagytak itt kedves dolgokat, de én ismerek nagyon kedves és szép lányokat, akikre rá sem néznek. És az előbbiek mellé állnék, akik mondták, hogy nem a megfelelő helyen keresed a barátnőnek valót. Az ilyen lányok olyan helyeken is mozognak XD
2012. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én intelligens, kedves, és megbízható lány vagyok. Ezt az alapján szűröm le, hogy semmi nem igaz rám abból, amivel a többség szidja a nőket.

És ez így utólag megmagyarázza, hogy miért nem volt gondom sose pasit szerezni. :D Amúgy én sem rajcsávókat keresek, és nem is küldöm el a 80%-ot, hogy ronda vagy húzzál innen. Azzal ismerkedem, aki intelligens, szimpatikus, vonzó (számomra tényleg elég sok mindenki az, nem vagyok valami kritikus) és mivel én ezekre a pasikra fókuszálok, nem arra, hogy "jajjistenem, itt is egy csomó retardált, ott is, úristen úristen, sose lesz normális pasim" kiszúrom az épkézláb hapsikat.

21L

2012. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hol kereshetném ezeket a normális lányokat.


Továbbá azt sem értem, miért szaporodott el ez a "faj". Elismerem, a férfiak jelentős hányadára is vonatkozik mindez, csak másképp romlottak.


Netán az ún. fogyasztó kultúra átka mindez? Idióta cicababák, tahó férfiak, zéró műveltség, légy sikeres, mert megérdemled szlogenek és ha nem vagy trendi, akkor egy lúzer senki vagy. Morális válság, frusztráció etc.

2012. ápr. 6. 16:09
 10/14 anonim ***** válasza:
ezt minden nap meg kell kérdezni úgy látom... menj oda minden 2. lányhoz az utcán, majd lesz olyan aki nem olyan, mint ahogy fentebb ismertetted őket.
2012. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!