Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy manapság az összes fiú ennyire alacsony?

Figyelt kérdés

Nyilván korán kezdik az életet:cigi,alkohol, bulik stb..

Tisztelet a kivételnek.


2009. júl. 5. 17:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%

Nem hinném, hogy összefügg. Mellesleg nem rohadtul mindegy, hogy milyen magas, ha egyszer teljesen belehabarodtál?

Az én barátom is alacsonyabb, mint én =)


A kérdésre válaszolva, engem nem zavar.

2009. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem csak téged zavar, én is 183 centi vagyok és alig találok nálam magasabb fiút. Pontozzatok le, de nekem szempont, hogy magasabb legyen nálam. Jó felnézni rájuk és odabújni hozzájuk amit egy alacsonyabbal nem tudok megtenni. Meg biztonságban is érzem magam mellette. 19/L
2009. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Mit zavar téged? Akkor nem mész oda hozzájuk azt kész meg van oldva ez a hű de nagy problémád. Én ugyanolyan magas vagyok mint a barátnőm ,és valahogy ettől teljesen jól megvagyunk...
2009. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg gáz, ha a fiú az alacsonyabb... És igen, az a jó, ha feltudok rá nézni. Én a 2. komment íróval értek egyet. Én 178 centi vagyok. Persze, vannak magas fiúk, de nehéz találni. És én nem jönnék össze alacsonyabb sráccal.
2009. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem jönnétek össze ,akkor nem jöttök össze és kész :D Most ezen mit kell itt ríni ? Mindenkinek a saját döntése. Örüljetek neki,hogy válogathattok ,meg stb :D
2009. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
68%

Nekem mindig velem egymagas barátaim voltak. Egyszer volt egy alacsonyabb, de nagyon zavart. Hiába mondják azt, hogy mindegy a magasság, meg a szerelemnél nem számít, nálam számított. A mostani párom pedig 190cm, én meg 175cm.

L, 18

2009. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%

hát én a 163 centimmel nem küzdök ilyen problémákkal :)

nekem inkább az szokott a bajom lenni,hogy valahogy mindig a 2 méteres fiúk találnak meg,én meg jobban örülnék egy velem kb egymagasnak.ami normál mérce szerint "alacsony"

2009. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
62%

Pedig sok magas srác van. Persze vannak alacsonyak. Vannak, akik a genetika miatt és vannak páran, akik az általad említett dolgok miatt is.

Nem tudom te milyen magas vagy, de legtöbben nem tehetnek róla, hogy ha esetleg alacsonyabbak nálad, ahogy te sem arról, hogy magas vagy.

Én 8.-os koromban 156 cm voltam. Most 182 cm körül vagyok. Genetikailag is későn nőttem meg a sport is segített valószínüleg, hogy így megnőttem. Mindenesetre nem szeretnék alacsonyabb lenni:D. Szívesen lennék 190 cm is, de már nem leszek. Jó ez így:)

2009. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%

Persze hogy összefügg!

A cigi sorvasztólag hat,a növésben lévő fiúk mindentéri növekedését lelassítja, vagy épp leállítja! (Igen, a péniszméretre is kihat.)

(Hacsak nincs a génekben a magasság.)

Amúgy engem NAGYON NAGYON, mert szeretem, ha a férfi magas, sőt, kifejezetten megnézem a magas férfiakat.

2009. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
57%

engemet is baromira zavar!

177 cm vagyok, és 14 éves lány. tényleg nagyon kevés fiu van aki magasabb nálam:-(

2009. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!