Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok a barátnőmbe? Ez szerelem amit érzek vagy inkább még beletartozik egy szorosabb barátságba?

Figyelt kérdés

Szinte mindig a barátnőmre gondolok, ha meglátok egy szép képet egy szép verset vagy ha hallok egy szép szerelmes zeneszámot. Ha órákig nincs a közelemben hiányzik.

Egyes ismerőseim szerint ez már szerelem de szerintem nem mert szexuálisan sosem vonzódtam hozzá, sosem csókolnám szájon és semmi ilyesmi csak azt szeretem ha a közelemben van és velem foglalkozik.

25L


2012. ápr. 6. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már korábban lánnyal kapcsolatod? Ő tud róla?
2012. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor együtt vagytok nincs olyan érzésed, hogy szívesen lesmárolnád/vagy vonzódsz hozzá testileg?

Ha nem akkor csak szimplán jó barátnők vagytok.én is sokat gondolok a barátnőmre, pedig a férfiakat szeretem.

2012. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt lánnyal kapcsolatom, illetve korábban voltak leszbikus lányok akik megpróbáltak velem kezdeni de nekem nem ment.

Csak fiúkkal volt szexuális kapcsolatom, de pillanatnyilag nincs pasim.

Igen a barátnőm tud róla, mondtam neki hogy mennyire szeretem.

Nincs olyan érzésem, sosem csókolnám szájon. De majdnem minden nap megpuszilom az arcát ha tehetem és szeretem ha a közelemben van.

Mások is tudnak erről, tudják hogy én mindig mellette akarok lenni, Ők mondták hogy ez már szerelem amit a barátnőm iránt érzek hogy leszbikus dolog.

2012. ápr. 6. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

2# vagyok.

van egy barátnőm(17éve vagyunk legjobb barátnők) és tényleg sokat gondolok rá én is pl. ha boltban meglátok egy felsőt egyből eszembe jut, hogy neki mennyire jól állna, esetleg meg is veszem neki látatlanban.

albérletben lakok és gyakran itt alszik nálam.

a szomszéd srác azt hiszi, hogy biszexek vagyunk. és a múltkor így átjött hozzám és így elkezdte mondani, hogy mennyire izgató neki 2 ilyen csinos lány és szívesen benne lenne egy édes hármasban. és képtelen felfogni, hogy nem járunk Laurával:D

de ha nem érzel ilyenféle vonzódást barátnőd miatt akkor ne parázz ezen, mások meg gondoljanak azt amit akarnak;)

2012. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!