Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon találok végre olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találok végre olyan lányt, aki szerelmes lesz belém?

Figyelt kérdés

Olyan régóta nem volt belém tudtommal egy lány sem szerelmes már, hogy nem is tudom hány éves, igaz nem vagyok a lányok előtt nagymenő, bunkó típus, de már nagyon hiányzika szerelem, a forró csókok, egymáshoz bújások, ölelések, puszilgatások stb.


Én elég könnyen esek szerelembe és fáj, hogy viszonozni még egy lány sem viszonozta az érzéseimet.


Úgy szeretnék már szeretni egy nem csak külsőre, hanem jellemre is elbűvölő lányt, aki viszont szeretne engem!

*-*


Hol vagytok lányok, hol vagy szerelem?! *-*



2012. ápr. 3. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el egyszer eljön!:)
2012. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Talán nem veszed észre,amikor egy lány beléd szeret,


Figyeld az apró jeleket:

ha mindig mosolyog rád

keresi a társaságod

nevet a vicceiden

hozzád ér,megérinti a vállad,hátad,karod, vagy akár megsimogat

vagy valami szépet mond: pl. amikor kedves vagy vele,akkor azt mondja,aranyos vagy:).

2012. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszolónak részben lehet igaza, de ha magamat veszem például, akkor nem. Ha szerelmes vagyok valakibe a környezetemből, akkor képtelen vagyok felé ezt jelezgetni, utalgatni, és tipikus átlag női szokásokkal tudtára hozni.

Ki tudja beléd is hányszor voltak már szerelmesek. Csak te nem kezdeményeztél egyértelműen, és onnanstól nem is lehetett semmi.


Hány éves vagy, mit tanultál, hogy nézel ki? Mesélj magadról! Lesznek majd itt jelentkezők!

2012. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Pénzed van?
2012. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Shai-Hulud ***** válasza:
65%
És metált birod?
2012. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mindig ilyen, de ma este úgy látszik nagyon elragadtak az érzelmek, nagy szeretet van a lelkemben. *-*
2012. ápr. 3. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
akkorszedsz fel csajt ha nem foglalkozol vellük,az bejön nekik,mert ha látszik hogy akkarsz valamit valakitől akkor azt akkarja hogy kaparjutána,nagyúr a pi*a,de nemszabad hogy kihasználjanak! :) megtalálmajd a szerelem ne agódj!
2012. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"*-* *-* *-* *-*" ... -.-"
2012. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a csillagszemu juhasz akkor nehezen.
2012. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ronda, v ha az vagy, de gazdag, akkor találsz. Ha ronda vagy, és csóró is, akkor nem.
2012. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!