Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ő most az a típus, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő most az a típus, aki lúzerségből él még 31 évesen a szüleinél?

Figyelt kérdés

Megkrdeztem egy barátomtól, miért nem költözik oda, ahol dolgozik? Könnyebb lenne a bejárás.


30 km-re dolgozik az otthonától.


Erre ezt a választ adta:


Anyagilag nem lenne gond, nem is lenne sok, de minek? Csak pár percel kelne fel később, mint így.


Kicsit meglepett a válasza. Segíthetne magán, de esze ágában nincs, inkább tankolja nap nap után a közel 450 Ft/ L árú benzint.


Ő a kényelmes anyuci kisfia típus ezek szerint?


2012. ápr. 6. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kidobott pénz lenne az albérlet, havi 50ezer biztos lenne, nem beszélve arról, hogy vehetne magának mosógépet, főzhetne magára, sokkal többe kerülne. A helyében inkább spórolnék saját lakásra anyuci szoknyája mellett. Én kényszerből albérleteztem, ha ez a pénz a törlesztőre ment volna, már lenne egy fél lakásom.
2012. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
olaszo.-ban szinte minden fiatalember ilyen
2012. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ha bele gondolsz az ez nem egy nagy távolság.azért egy lakást bérelni és fentartani és egy csomó egyéb költség.nem tudom hogy milyen autóval jár dolgozni.de 20000 ből el jár egy hónapban dolgozni ennyiből nem igen lehet egy lakást fenn tartani
2012. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Sokan mondják, hogy két féle pasi él az anyjával ilyen korban:


1. anyuci kényelmes kisfia

2. anyagi gondokkal küzdő


Uttóbi a kijelentése alapján nem aktuális, akkor marad az 1-es? :(

2012. ápr. 6. 20:17
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha nem anyagi kérdés a különköltözés, akkor gondolom vettek volna neki egy lakást és tudna fizetni bejárónőt, nem?

Most miért akarod a pasiban a rosszat látni?

2012. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Ajánlom neke hogy menjél el havi 90-100 ezer ft-ból albéreltben!!Abból kifízeted a rezsit és a havi díjat,ami kb 60 ezer ft.Akkor ugye még enned is kellene valamit,ami havi szinten 20 ezer ft.eddig ugye 80 ezernél tartunk.marad kemény 20 ezer ft-od ha szerencséd van,mert ugye bármi közbe jöhet amire költeni kell.Magyarul dolgozna azért hogy dolgozzon aludjon és egyen.Úgy gondolom így nem lehet elöbbre jutni.De ha van kedved akkor bátran próbáld ki,az hogy otthon van,az nem egyenlő anyuci kedvencével,de a mai világban kétszer meggondolja az ember hogy mikor és hogyan és mennyi fizetéssel és anyagi háttérrelvág neki az önálló életnek.Ha gondolod nosza próbáld ki és akkor nem fogsz ilyenekkel dobálózni.
2012. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

30 km oda vissza 60 km.


Fogyasztás legyen 7 liter/ 100 km.


Napi fogyasztása átlag: 5 lier (5X450=2300 Ft)


20 nap alatt ez 40 ezer ft. Ott van az.

2012. ápr. 6. 20:20
 9/21 A kérdező kommentje:
Na most nagyon ráfáztál, mert 90 ezret keresek és egyedül élek albérletben. Képzeld el, még létezem. :)
2012. ápr. 6. 20:22
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 20:22


Én nem fáztam rá,de te lehet hogy ráfogsz,ugyanis ha nem lesz munkád,vagy kirugnak akkor nem tudod fizetni és mehetsz vissza te is anyucihoz,inkább maradjon valaki kicsit tovább otthon és gyűjtögessen minthogy kirakják a munkahelyéről és mehssen a híd alá,vagy az önálló életből vissza haza a mamához.Inkább vagyok tovább otthon,mint hogy az önálló életből újra haza kelljen mennem ha beüt a krak...magyarországon nem ő az egyedüli eset úgy gondolom..

2012. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!