Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az alak milyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az alak milyen? (Kép)

Figyelt kérdés

A képen nem én vagyok (bár gondolom egyértelmű :D)


Ezen a képen a bal oldali lányéra hasonlít az alakom, a lábaim hosszabbak mert magas vagyok. Tehát valahogy így próbáljátok elképzelni :)


Az arcommal nincs baj, barátom is van, a testemmel viszont nem vagyok kibékülve az iskolában ért szidások miatt...


A képek:


[link]

[link]


A kérdés az hogy ez nem túl vékony?

Barátom aztmondja tetszik neki de félek hogy csak nem akar megbántani mert tudja hogy nemtudok hízni :(


Nyár elején leszek 16 éves, szóval elég fiatal vagyok, fog még változni az alakom? Például nőni a mellem...? Meg kicsit vastagodni a combom? :( Meg a csípőm sem ennyire kerek.


Köszi a válaszokat előre is :)



2012. ápr. 7. 00:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
most fogsz elkezdeni nőiesedni :)
2012. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Pont jó :)
2012. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor jó, elég érdekes amikor a 12 éves lányok szidnak hogy milyen gebe vagyok és kétszer akkora melltartót hordanak mint én...
2012. ápr. 7. 00:22
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó. Több mint valószínű, hogy csak irigykedésből gúnyolnak.
2012. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
te adsz 12 évesek véleményére?
2012. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
elég f@sza,de fogsz még változni,nőiesedni.mással meg ne foglalkozz ha a barátodnak tetszel,gondolom csak nem lenne veled ha nem tetszenél neki,bár ma már ki tudja...:)
2012. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
bal oldali csaj az tényleg szép, de a másik az már túl vékony főleg az első képen olyan jaaaj....:D
2012. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem adok, de elkeserítő hogy még ők is beszólnak mikor semmit sem ártottam nekik...

Csak szimplán ilyen putri iskolába jártam...? (XX. kerület, mit is vártam...) Mindenki talált valamit amivel cseszegethetett, nyuszi fog, meg deszka, 20 kg vasággyal együtt stb... Mostani sulimban nemigazán csinálják bár 1 sráctól már megkaptam hogy deszka...De mindegy. Végülis honnan tudnák? Nem vetkőzöm suliban... Az meg hogy 75/A-s melltartót hordok szerintem semmi közük hozzá.

2012. ápr. 7. 00:37
 9/22 anonim ***** válasza:
ennyi:) idővel, ha a pofid is szép és adsz magadra bomba nő leszel:) a többivel nem kell foglalkozni:D
2012. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát barátom biztos hogy szeret, hidd el tudom :) És ezért is hiszem hogy lehet azért nem mondja mert nem olyan nagy dolog és ezért nem is akar megbántani. Amúgy több mint másfél éve együttvagyunk, de nemsokat tudott javítani az önértékelésemen :( (Najó, ez előtt semmim sem tetszett, ma már mondjuk hogy csak a vékony lábam és hogy kicsi a mellem)
2012. ápr. 7. 00:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!